Wpis z mikrobloga

@CalibraTeam: tak samo dostanieś pracę za 3k jeśli tam pójdzie i powiesz, że tyle chcesz zarabiać xd 15k za bycie menagerem to nie jest tragedia ale bardzo niska wypłata, która może mieć sens tylko dla jakiegoś świeżaka
@CalibraTeam: najlepszych ofert nie ma na portalach dla plebsu, wybiera się kandydatów z short listy, a nie szuka randoma przez internet. Ja nawet ofert nie publikuję na takich portalach bo raz że to kosztuje spory hajs, dwa że wolę ludzi z polecenia w mojej firmie. Oraz trzeba poświęcać czas na odsiew i marnować czas seniorów. Publikuję jedynie w urzędzie pracy jak chce wykazać że osoba którą poszukuję jest z zawodu deficytowego
@CalibraTeam akurat w tym roku zmieniałem pracę i po udanych rozmowach technicznych dostałem ofertę od dwóch firm - pierwsza, polska, stwierdziła że mnie biorą, ale nie za 15 brutto tylko 12. Druga, amerykańska, bez negocjacji dała 18k.
Więc to nie jest tak, że całą branże obowiązują jakieś widelki płacowe dla różnych stanowisk. Na pewno znajdziesz w Polsce project managera ogarniającego 5 kluczowych dla firmy projektów za 8 brutto i znajdziesz też juniora