Wpis z mikrobloga

@SendMeAnAngel: Nie wiem gdzie grają i gdzie masz miejsca ale generalnie jak nie jesteś vipem, to przychodząc na ostatnią chwilę będziesz stał dalej niż bliżej od sceny. Nie wiem czy pomogłem¯\(ツ)/¯
@SendMeAnAngel: Ironi zazwyczaj grają o 20
Nie jest to trasa promującą nową płytę. Jest 5 kawałków z nowej. Setlista jest już znana
Czy szlagiery hmmm.... Zalezy co masz na mysli. Jeśli ktoś liczy na Tnotb, Run to the hills i wszystko co co grają praktycznie zawsze no to trochę lipa (ja się cieszę bo już słyszałem to x razy praktycznie na każdej trasie) , ale jak ktoś chce usłyszeć utwory z
Pobierz jacob1 - @SendMeAnAngel: Ironi zazwyczaj grają o 20
Nie jest to trasa promującą nową ...
źródło: 20220724_223541
@SendMeAnAngel: Zobacz sobie jak było. Gdybym się obudził wcześniej to miałbym już bilety w bezpiecznym miejscu i czekał na czerwiec. Jak nie chcesz biletów to możesz oddać :D Biednego polaka nie stać teraz na te ostatnie bilety, które zostały, a za miejsca gdzieś przy wyjściu to podziękuje. Jestem dobrej myśli żeby za rok będą jakieś koncerty bo nie ukrywajmy czas ucieka.
pekas - @SendMeAnAngel: Zobacz sobie jak było. Gdybym się obudził wcześniej to miałby...
@pekas: Ja też się w porę obudziłem. Sprawdziłem dostępność biletów na 2 platformach:

- TicketMaster - trochę wolnych miejsc z tyłu na trybunach za 230 zł
- eBilet - tylko na trybunach po bokach

Myślałem, że obie platformy mają osobne pule biletów, ale część wolnych miejsc się pokrywa.

Dawno tam byłem, jakieś 7 lat temu, stałem na płycie w lepszej części (bliżej sceny) i nie było problemów z widocznością. Kiepska była
@pekas: @SendMeAnAngel Teraz sa juz widze na 14 czerwca lepsze trybuny tez za 230 (te co była za prawie 5 stów)
Wiecie co to oznacza? że sie nie sprzedaja tak dobrze (rok temu grali na narodowym, tutaj teraz 2 koncerty nie dziwota) i na drugi dzień spokojnie kupicie za 230 przednia trybune albo płyte za 350 (najpierw dopchaja trybuny, potem nagle sie znajdzie pula na płytę)
Ticketmaster/ Livenation to straszni krętacze
ja tylko dodam tak ogólnie odnośnie koncertów (jeśli chodzi o ten konkretny to już za późno) że warto czasem popatrzeć co się dzieje u sąsiadów, zwłaszcza w Czechach
Ja tak byłem jeszcze przed Covidem na Metallice. W tym czasie grali też na Narodowym
- wyszło prawie stówę taniej,
- koncert na lotnisku a nie na stadionie więc akustyka lepsza
- tańsze piwo
A ten sam zespół i ten sam organizator. Myślałem teraz
@jacob1: Brakuje 2 ulubionych utworów w setliście. Ale to nic. Pewnie i tak nie dam rady, bo robota jest. A jeśli pojadę, to nocleg musi być. A może by jednak pojechać, bo oni wiecznie grać nie będą, mają już swoje lata... Jutro poszukam biletu.

Ale - w piątek muszę jechać też do KRK - jeśli znajdę nocleg, to nawet lepiej, bo nie muszę 2 razy jechać.

Rano popatrzę platformy sprzedażowe, ale