Wpis z mikrobloga

Tak odbiegając od wczorajszych dram. Zauważcie jak Boxdel spanikował gdy dostał pytanie o keydropa i jak Wardęga się cieszył, ewidentnie dobrze zdają sobie sprawę z tego, że keydrop nie jest taki do końca legit ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbardziej podobało mi się to jak Boxdel zrzucił wszystko na Alimenciarza w pewnym momencie xD

Dla mnie to niepojęte, ze to nadal jest legalne, imo grubsza afera i zostałoby to zablokowane, ale mogę się mylić. Zwykły hazard dla dzieci i tyle, już dawno ktoś się powinien za to wziąć.
#famemma #wardega #polskiyoutube
D.....8 - Tak odbiegając od wczorajszych dram. Zauważcie jak Boxdel spanikował gdy do...
  • 6
  • Odpowiedz
Ale fikol z porównaniem do obstawiania na betclic, gdzie trzeba zweryfikować konto dowodem osobistym, a na keydropie nie ma weryfikacji i wciągane są głównie dzieci. Ten rozmówca to też jakiś przygłup, boxdel się tak wystawił i tego nie wykorzystał.
  • Odpowiedz
@DEJW88: ja #!$%@?..... tego sie słuchać nie da. Takie #!$%@? ze to to samo co bukmacher xDDD Albo ze inni to tez promują to my tez możemy xD a w ogóle to widziałem screena na internetach ze ktos wygral. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz