Wpis z mikrobloga

@Arstotzkaball: Kobiety lubią pewnych siebie mężczyzn. Stąd stereotyp, że lubią "łobuzów". Nie musisz być jednak łobuzem, żeby być pewnym siebie. Nie polecałbym tego próbować. Myślę, że większość kobiet wybrałaby pewnego siebie mężczyznę, który jednak nie zachowuje się w "patologiczny" sposób.
@Arstotzkaball:
Żadna normalna dziewczyna, którą znam nie jest z „łobuzem”. Kilka z nich spotykało się z początkowo zwykłymi facetami, którzy po czasie zaczęli pokazywać rogi i to zazwyczaj kończyło związek, jeśli ewentualne próby naprawienia sytuacji nic nie dawały.
Jedyne dziewczyny lubujące się w łobuzo-dresiarzach, które miałam okazję spotkać, to jakieś Karyny bez kilku zębów, albo z zachrypniętym głosem i twarzą spuchniętą od alkoholu, ewentualnie takie z makijażem permanentnym, ale z tłustymi
@Arstotzkaball: Czasy istnienia cywilizacji to malutki wycinek istnienia gatunku homo sapiens czy też homonidów w ogóle, przy czym nawet gdy ta cywilizacja się już pojawiła to i tak przez długi czas obejmowała tylko jakiś ułamek ludzkości. Przecież jeszcze 200 lat temu większość USA była zamieszkana przez rdzennych Amerykanów, zwanych potocznie Indianami. Do dziś na jakichś wysepkach na Pacyfiku czy oceanie Indyjskim istnieją społeczności, które żyją w epoce kamienia łupanego.

A kto