Wpis z mikrobloga

FUCK, co za tydzień, dostałem srogi opierdziel od babki od ruska, tego samego dnia myślałem, że mi ukradli auto, bo stanąłem w innym miejscu niż zwykle, wczoraj znowu myślałem, że mi ukradli auto, bo winda wyjątkowo zjechała poziom niżej, niż zwykła była jeździć, wcześniej spadłem 2m w dół na ściance wspinaczkowej, teraz ojciec prawie przyłapał mnie na paleniu ( #problemygimbazy ), a na koniec zapalił mi się śmietnik w pokoju. I pomyśleć, że jeszcze pół soboty i cała niedziela przede mną ;_; #jakzyc #firstworldproblems
  • 12
@Destr0: Paradoksalnie owszem ;) Tzn nie tyle co chowam, matka wie, że palę, ale ojciec nie, bo ojciec specjalnie dla mnie rzucił, więc teraz głupio by było, żebym ja palił. Jestem w takim, hm, moralnym paradoksie? ;p

@True1988: Nie no, mam jeszcze poważniejsze problemy, ale Wykop to nie miejsce na dzielenie się z obcymi ludźmi poważnymi problemami, od tego mam znajomych ;)
@kams: Do tej pory chyba z nikim nie zaprzyjaźniłem się na tyle blisko, chociaż jest kilka osób, które pretendują na takie miano :) Ale z nimi gadam na pw albo gdzie indziej w ogóle :P