Wpis z mikrobloga

Ależ Ronaldo cudownie, dosłownie #!$%@?Ł kolejny klub od środka - przegrane wszystko co możliwe od Jego przyjścia - liga, puchar, Superpuchar, a jakby tego jeszcze było mało to zaczął #!$%@?ć piłkarzom na boisku i swojemu sztabowi szkoleniowemu poza boiskiem. Ale #!$%@?, szekle i bramki się zgadzają, do statystyk będzie jak znalazł. A w przyszłym sezonie będziemy najprawdopodobniej świadkami POTĘŻNEGO starcia tytanów jak Leo pójdzie do klubu, którego nazwy nawet zapomniałem i wszyscy się będą zachwycać "OOO #!$%@?, ALE POTĘGI GRAJĄ, WIELKI POJEDYNEK DWÓCH WIELKICH PIŁKARZY", a Oni sobie przedreptają cały mecz i elo. Manchester zrobił 200IQ ruch, że podziękowali za współpracę z Cristiano, bo jakoś dziwnym trafem mocno obniżyli loty, po powrocie Portugalczyka na Old Trafford.

I #!$%@?, wiem, że to ja dzwonię.

#mecz #pilkanozna #transfery #gownowpis
  • 9
@M4ci3jS: w sumie to Al-Nassr nawet nie jest najlepszą drużyną w historii saudyjskiego futbolu, bo jest nim Al-Hilal, ba, Al-Nassr ma nawet gorszy bilans od Al-Ittihad. Więc dziwne, że ktoś taki, wydawać się mogło, ambitny, wybrał nie dość, że niszową ligę, to jeszcze nie najlepszy klub z tej niszowej ligi. Jeszcze bym zrozumiał jakby wybrał jakiś klub z Dammam czy Dżuddy, bo blisko morza, no ale Rijad na środku pustyni? Widocznie
@Brazylia: no cóż, dla mnie ten epizod arabski to ekhm... bo mógłby spokojnie jeszcze sobie pograć w Europie na top poziomie, ale inne tam były priorytety, pomijając już ego, które na pewno zjadłoby niejeden klub (oczekiwane zarobki także, a może jeszcze bardziej) ( ͡° ͜ʖ ͡°)