Wpis z mikrobloga

Kolejny bohaterski czyn ukraińskiej straży granicznej: złapali uciekających przed śmiercią na wojnie trzech mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat, a następnie zrobili sobie z nimi zdjecie, w celu ośmieszenia w internecie i pokazania, że chcieli być na równi z kobietami.

Ich koleżanki w tym samym czasie mieszkały już od kilku miesięcy w Polsce, Niemczech lub Wielkiej Brytanii i planowały czy na wakacje w tym roku pojechać do Paryża czy do Barcelony #pieklokobiet

Oni będą musieli zaplanować swoje być może ostatnie miesiące życia na froncie.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #ukraina #niewolnictwo #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko
sildenafil - Kolejny bohaterski czyn ukraińskiej straży granicznej: złapali uciekając...

źródło: temp_file.png5000629568869283702

Pobierz
  • 88
@sildenafil: Tak i taką rolę mają do dzisiaj. Zostawiłes mnie #!$%@? rzeczywiście z głęboką myślą xD

Skoro tak uważasz, to chyba zauważasz, że w obu płciach są jednostki, które swoich ról nie chcą spełniać. Więc nie rozumiem logiki idącej za tego typu płakaniem. A twoje defetystyczne płakanie o śmierci i że każdy o nich zapomni. Byku, ich czyny przejdą do historii i każdy je będzie pamiętać. Ty też umrzesz i każdy
Tak i taką rolę mają do dzisiaj. Zostawiłes mnie #!$%@? rzeczywiście z głęboką myślą xD


@SkomplikowanaBudowaCepa: No to coś nie bardzo się sprawdzają w tej roli, cucku. Dzietność jest fatalna.

Byku, ich czyny przejdą do historii i każdy je będzie pamiętać. Ty też umrzesz i każdy o tobie, tak jak i o twoich czynach zapomni.


Przecież o zdecydowanej większości z nich też. Będą pamiętani tylko niektórzy dowódcy i generałowie, jacyś pojedynczy
@Rv0000: Nazywając kogoś cuckiem utwierdzasz mnie tylko w myśli, że jesteś mentalnym projektorem. Ale chętnie przedyskutuję z tobą twoje smutne czarnopigułkowe myślenie xD

Mogę powiedzieć to samo, że ci faceci jakos za bardzo nie spełniają się w swojej roli, mięczaku. Dzietność jest fatalna. Tak jak zresztą pobór do wojska (wnioskujac po samym tagu) + chęc dobrowolnego wstąpienia do niego. Wow ludzie to jednostki i nie zawsze chca spelniac swoje role, kto
  • 55
@SkomplikowanaBudowaCepa:

faceci mają #!$%@? i zawsze mieli

No i ja przedstawiam przykład jak bardzo #!$%@? mają i Ciebie to najwyraźniej boli z jakiegoś powodu.

Nie zmienimy tego, ale uważam ze z szacunku do ofiar przymusowej walki na wojnie trzeba o tym mówić.

Byku, ich czyny przejdą do historii i każdy je będzie pamiętać

Ja rozumiem napalony patriotyzm, ale żeby tak z rana w gwizdek? Nikt, gwarantuję Ci, nikt, łącznie z