Wpis z mikrobloga

Polska to wspaniały kraj.
Dodam, że moja historia jest nie mniej absurdalna, otóż od 10 lat spółdzielnia mieszkaniowa składa kolejne pozwy, w sumie już 18, że pobieram wodę i odprowadzam ścieki przez internet w ilości po 7000 litrów miesięcznie, w pomieszczeniu w którym nie ma i nigdy nie było instalacji wodnej, ani kanalizacyjnej, a w dodatku mnie tam nie ma, bo jestem inwalidą niechodzącym po złamaniu kręgosłupa i korzystam z pomieszczenia do którego nie mam dostępu, a sąd Mokotów na oślep wydaje kolejne wyroki 8 już prawomocnych, nie sprawdzając stanu faktycznego, pozostałe w toku, nie chcąc w ogóle słuchać moich zeznań, nakazujące płacenie haraczu przestępcom, którzy mnie do tego inwalidztwa doprowadzili. Pisałem już o tym w różne miejsca i nikt mi nie chce pomóc. Uważam ze zrobienie filmu z mojej historii uzyska wysoką oglądalność. Proszę o kontakt to przedstawię szerzej moją nieprawdopodobną historię.
Komentarz z YT z filmiku https://www.youtube.com/watch?v=UXkHlCn_oPE - który swoją drogą jest MEEGA ciekawy.
#przegryw #polska #prawo #polskiyoutube
  • 1
@artem17: Napisałem długi post ale go nie upublicznię przez cenzurę normicką. Powiem tylko tyle, nienawidzę was #!$%@?. Normictwo, polactwo, sąd, państwo. Nienawidzę. Nienawidzę. Nienawidzę. Nienawidzę. Nienawidzę.