Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dosyć pilny problem. Mieszkam w Poznaniu, ale jestem dziś w Lublinie na prywatnej kosluntacji okulistycznej. Profesor powiedział, że muszę stawić się u niego w klinice, żeby zrobić dodatkowe badania. Problem jest taki, że potrzebuję skierowania lekarza NFZ do poradni okulistycznej, żeby tam się dostać. Czy ktoś wie jak to dziś załatwić? Mój lekarz rodzinny już nie pracuje o tej godzinie, czy są inne sposoby? Nie chcę wracać do Poznania i przyjeżdżać tu jeszcze raz, chcę iść tam jutro od rana.

#lekarz #nfz #zdrowie
  • 11
@kryshak: idż do jakies przychodni w Lublinie złóż tam deklaracje poz idz tam do lekarza powierdz jak jest a jak wrócisz złożysz jeszcze raz deklaracje do swojego chyba za free można 3 takie zmiany w roku zrobić, albo idz na npl po 18 może jak bedzie fajny lekarz to Ci pomoże
@kryshak: Mnie się zdarzyło podobnie. Lekarz zgodził się mnie przyjąć i zbadać, a ja dzień później dosłałem mu smsem skierowanie. Ale to uprzejmość lekarza. Szkoda, że od razu z nim nie zagadałeś ziomek.
@kryshak: Yyyy, a jakie to skierowania nie NFZ ? Druga opcja to dzwonisz do swojego lekarza pierwszego kontaktu jutro z rana i dostajesz skierowanie. To naprawdę nie jest skomplikowane.