Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszne jest to jak wyglądają poszczególne etapy życia #rozowepaski, a wyglądają one tak:

Wiek 0-10 chrzest, niewinna zabawa, komunia i bycie grzeczną ułożoną dziewczynką.

Wiek 11-20 wyśmiewanie się z #przegryw jaranie się hiphopowcami, badboyami, palenie, picie alko, ćpanie, pierwsze kontakty seksualne, olanie wiary i kościoła i zgrywanie badgirl.

Wiek 21-30 imprezowanie, chlanie, ćpanie, pierwsze wpadki i aborcje, karuzela kaktusów.

Wiek 31-40 szukanie bogatego beciaka na męża, a na którego wcześniej nawet nie zwróciła by uwagi. Część znajduje i wychodzi za nich zamąż, a inne przegrywają jako stare panny lub samotne matki.

Wiek 41-50 poświęcenie się macierzyństwu i powolne nawracanie się do wiary porzuconej w drugim etapie życia.

Wiek 51-śmierć przykładna babcia i nawrócona katoliczka, która co niedziele lata do kościoła, odmawia pacierz oraz różaniec i głosuje na pis.

Ale mnie wkurza takie podejście, ja całe życie staram się żyć jak należy i gardzę takimi fałszywymi nawróceńcami.
#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@mirko_anonim: Potwierdzam. Przykładem niech będzie moja babcia - latała razem z inną dupą za dziadkiem, bo był badboyem, ratownikiem, słoneczny patrol - te sprawy. Raz chciała dokonać aborcji, ale tego nie zrobiła bo nie miała jak. A na starość #!$%@? co 2 dni do kościoła #!$%@? i w pierwszym rzędzie siedzi. Taka wierząca niby, ja #!$%@?...
Anonim (nie OP): Pięknie podsumowane wszystkie stereotypy ze wszystkich obecnych pokoleń na raz - grałbym w takim settingu w RPGa dla śmieszków, ale mam nadzieje, że odróżniasz jeszcze co jest rzeczywistością, a co Wykopem i telewizją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej