Wpis z mikrobloga

Nie polecam wiertarki z Dilda. Kupiłem se na działeczkę do lekkich prac i po kilku miesiącach można ręką złapać obracające się wiertło. W środku pewnie jest jakieś sprzęgło które padło i silnik się kręci dla samego kręcenia.
#lidl #parkside #wiertarka #majsterkowanie #narzedzia
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - Nie polecam wiertarki z Dilda. Kupiłem se na dz...

źródło: gcp6f8a1524c456458584581bb83c7bb070

Pobierz
  • 24
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni ja kupuje szlifierki w lidlu, kiedyś były super teraz się. psują często bo robią coraz słabsze to zdarza się jedną sztukę w te 3 lata gwar wymienić nawet parę razy. i tutaj protip, na infolinii jak zgłaszasz reklamację proszą o paragon ale nie jest to must have, podasz numer IAN, numer seryjny i kiedy kupiłeś i bez paragonu przez telefon przyjmą gwar. sprawdzone nie raz, próbuj Miras ( ͡º ͜
@Fejteu: większą tą 1050W zajechałem w 2 miesiące, ale ile remontu zrobiła to już inna sprawa.
Zajechałem do Lidla: zepsuło się chce oddać.
K: paragon
J. Mam w telefonie pokazuje
K. Patrzy. Gotowką było? Klika drukuje karteczkę, podpis proszę. Ma pan pan wydać (już nie pamiętam czy grosza czy zł, bo 200zl z kasy wyjmuje.
Wszystko, mam swoje 2 stuwy i prawie skończony remont.
Kupuję niebieskiego bosha, bo drugiego remontu w
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni
pamiętaj że przepisy nie mówią o paragonie a o dowodzie zakupu więc jak kojarzysz z grubsza kiedy kupiłeś to nawet możesz reklamować używając wyciągu z konta jako potwierdzeniu zakupu.
Sklepy mają listę transakcji i jak ktoś będzie chciał to może wyszukać zakupy z tamtego dnia jak mi podasz kwotę żeby potwierdzić że wiertarka była na liście ale wątpię żeby aż tak sprawdzali
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni Pindolisz. Ostatnio kupiłem ta molotowiertarke 1050w i wykułem nią wszystko co chcialem. Zarzynalem ją kilka dni aż dluto mi się ułamało xD
Za takie śmieszne pieniądze taki sprzęt to aż żal nie brać. Jak się spierniczy to pójdzie na wymianę i tyle.
Mam wkrętarkę parkside. W poniedzialek oddałem na reklamacje to w czwartek mi maila przysłali ze paczka wydana do doręczenia. Myślę fajnie gdzie to tak dlugo leżało. A tu jeb
@Krzysztof53647: Zgadzam się. Wkrętarkę kupiłem, z tej lepszej serii, umieszała mi już ze trzy worki kleju do płytek, gdy do tej samej roboty (12kg kleju na raz) wziąłem sieciową wiertarkę Einhell (też marketówa) to ładny smród spalenizny się unosił. Kątówka i wyrzynarka też spoko, mam teraz wykończenie w domu, więc trochę będę te sprzęty męczył, a mam dwa lata super gwarancji jakby coś.