Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #partiamem #neuropa #polityka

Nawaliłem się jak świnia i dałem się nagrać bo wiecie- licealiści podziwiają chlanie

A potem parodiowałem mema z Chłopaków z baraków bo wiecie- licealiści uwielbiają memy

A jutro sparodiuję Kapitana Bombę i będziemy grać w Fortnajta

Widzicie jaki jestem cool polityk? To teraz idźcie zagłosować na naszą nową jakość.

bo-banley - #bekazkonfederacji #bekazprawakow #partiamem #neuropa #polityka

Nawaliłe...

źródło: w4hgwt4hkr6uyeh5

Pobierz
  • 22
moim zdaniem robi to dwa razy lepiej niż jego konkurenci polityczni w obiecankach typu średnia hawajska dla każdego


@Sowa12345: A moim zdaniem po prostu jego wyborcy są dwa razy głupsi, albo zwyczajnie młodsi, stąd na nich i na ciebie działa recytowanie memów, czy scenek z dnia świra.

Dorzuć do tego budowane fałszywe poczucie wyższości i ot masz przeciętnego kuca, przekonanego że ich obietnice bez pokrycia są lepsze od tych innych xd
@Jariii: @bo-banley Hehehe ale z was bambiki!
co jakoś ten mem nie latał po wykopie gdy Donek nazywał Vateusza określeniem, które używają dzieci grające w frontnajta xD
Porównując Donalda i Memcena, to ten pierwszy wzbudza większy krinż, bo w przeciwieństwie do Sławka Tuskowi te teksty piszą PRowcy. Chociaż ten drugi też robi siarę, ale nie tak wielką jak Tuskacz Pluskacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Porównując Donalda i Memcena, to ten pierwszy wzbudza większy krinż, bo w przeciwieństwie do Sławka Tuskowi te teksty piszą PRowcy.


@Blaskun: Więc mówisz, że fakt, że Memcen sobie sam te wszystkie teksty wymyśla i uważa, że one są śmieszne i sensowne, w sensie że on naprawdę jest takim mentalnym gimbusem, to świadczy na jego korzyść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale też nie wiem skąd te założenia, kiedy
@aegispolis: Cynik i populista taki sam jak Tusk. W sumie tacy są politycy.
ps. Jak już sam zauważyłeś Memcen wpasowuje się w gusta swojego elektoratu, ale nie wiem po co Tusk wyskakuje z takimi tekstami. To właśnie jest bardziej żenujące, bo do kogo chce tym trafić.
ps. Jak już sam zauważyłeś Memcen wpasowuje się w gusta swojego elektoratu, ale nie wiem po co Tusk wyskakuje z takimi tekstami. To właśnie jest bardziej żenujące, bo do kogo chce tym trafić.


@Blaskun: No ja nie wiem, bo też i nie spijam słów z ust Tuska gdziekolwiek je otworzy. W kazdym razie o tym "bambiku" doweidziałem się wyłącznie z jazgotu prawej strony i gdyby nie on, to nigdy bym o
@bo-banley: To tylko jeden z kolejnych bożków wykopków. Za rok czy dwa o nim zapomną. Tak było z
Korwinem
Wiplerem
Dziamborem
Berkowiczem
Jakubiakiem
Stonogą
Ogórek…
Na twiterze sami POwcy zrobili sobie tag.


@Blaskun: Proszę cię, w Polsce twitter to jest zabawa dla polityków i politycznych fanatyków, nie przeceniajmy znaczenia tego, że kilku politycznych aktywistów sobie coś tam napisało. Jestem dość politycznie zaangażowany i jakoś do mnie dotarło dopiero po potężnym zesrańsku drugiej strony. No i ono właśnie było celem, więc widać spece dobrzy

Do tego Giertych z Lisem spamowali.


Ktokolwiek ich traktuje jeszcze poważnie? Poza tym
@bo-banley: żałosne zeby smiac się z goscia który nawet posłem nie jest bo wypił a z drugiej strony akcepotwac dymanie przez orlen, oszustwa Kukiza, afery jedna za drugą praktycznie codziennie. No ale pisowcy i powcy przeciez nie piją xddd
żałosne zeby smiac się z goscia który nawet posłem nie jest bo wypił a z drugiej strony akcepotwac dymanie przez orlen, oszustwa Kukiza, afery jedna za drugą praktycznie codziennie


@wiem_wszystko: Bo oczywiście ci co krytykują konfę to muszą być pisowcy, tak pan sławek powiedział