Wpis z mikrobloga

Mirki, nie sądziłem, że kiedykolwiek napisze tutaj coś w tej sprawie, ale dzisiaj coś we mnie chyba pękło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Od kilku miesięcy błąkam się po Tinderze i po ostatniej relacji, która zakończyła się w najmniej spodziewanym momencie (randki były super, dziewczyna bardzo zaangażowana po czym z dnia na dzień stwierdziła, że ona nie widzi tego na dłuższą metę, taaa ( ͡º ͜ʖ͡º)) zaczynam się zastanawiać co dalej. Może trochę o mnie, 23 lata here, aparycja ogólna raczej okej, jestem ogólnie zadbany i mam atletyczną budowę ciała (siłka od ponad roku), jedyny duży minus to wzrost, bo manlet 176cm. Zainteresowanie ze strony różowych jakieś tam jest, czy to w pracy czy też na ww. Tinderze bo kilkanaście spotkań udało się ogarnąć. Ogólnie oceniłbym się jako średniaka, coś pod 6/10. Do sedna, od kilku dni zacząłem znowu przewijać Tindera ale jak znowu patrzę na to całe szambo to mi się odechciewa. No i właśnie tutaj pytanie do Was, macie jakieś sprawdzone alternatywy? Nie ograniczam się tylko do internetu ofc. W jaki sposób, będąc przeciętniakami, szukalibyście w obecnych czasach normalnej dziewczyny? ¯\(ツ)/¯
#niebieskiepaski #tinder #rozowepaski #zwiazki i troche #przegryw
  • 20
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kuba4370: po pierwsze to nie bądź przeciętniakiem. (Oczywiście na tym tagu ale sam się prosiłeś tagując uważają to za pajacowanie).

Hipergamia działa właśnie tak, że musisz byc w topce. Więc znajdź sobei takie miejsce żebyś w tej topce był. Jeżeli jesteś przecietny, normik i nie wyróżniasz się niczym to co się dziwisz, ze jesteś niewidzialny.
@kuba4370: pozostają Ci baby z bachorami. Taka co już wyszalała się z sebixem, który spuszczał się w każdą dziurę, a teraz z bąbelkiem szuka ułożonego, normalnego chłopa, z którym ruchać się będzie raz na miesiąc i to jak zasłużysz.
@LifeReboot: O, z tym miejscem to w sumie bardzo ciekawa koncepcja, pomyślę co się da zrobić. Przeciętniakiem staram się nie być, ale pod względem wyglądu nie wszystko można mieć na cito, w ciągu ostatniego roku i tak zrobiłem sporo w tej kwestii.
@kuba4370: Dla przeciętniaka jedyna opcja to looksmaxxowanie tego co sie da + brute force na apkach. Ewentualnie jak masz jakieś grono znajomych to może Ci się poszczęści i na jakimś spotkaniu akurat poznasz jakąś fajną, wolną dziewczynę ale takie przypadki występują coraz rzadziej. Na pewno nie zapisuj się na jakieś aktywności, które średnio lubisz tylko po to żeby poznać dziewczynę bo to desperacja i zwykle szybko jesteś przeskanowany przez innych z
@kuba4370: tak jak pan kolega @CloudSpanner powiedział. Jak masz zadatki na fajnego, normalnego gościa to musisz niestety cisnąć ile sił, żeby maksymalizować wygląd i mocno angażować się w apkach. W końcu statystyka sprawi, że coś pyknie i się trafi ktoś, kto Cię doceni. Warto się nie poddawać. Kiedy mój związek się rozpadł byłem rok młodszy od ciebie. Tak mnie to złamało, że całe może życie uległo anihilacji. Odizolowałem się od znajomych,
Ewentualnie jak masz jakieś grono znajomych to może Ci się poszczęści i na jakimś spotkaniu akurat poznasz jakąś fajną, wolną dziewczynę ale takie przypadki występują coraz rzadziej.


@CloudSpanner: zeby poznawać przez znajomych, a szczególnie przez koleżanki też musisz prezentować odpowiedni poziom genetyczno-społeczny. Nikt nie zaprosi na domówkę nieśmiałego czy brzydkiego znajomego, żeby obniżał mu social score wśród fajnych znajomych.