Wpis z mikrobloga

zarys mięśni u kobiet wcale nie jest seksowny


@inkill: raczej dla Ciebie nie jest. Chyba że masz na myśli laski z zawodów kulturystycznych.

Przez całe życie nie muszą spędzić nawet 1 dnia na siłce czy uprawiać jakiejkolwiek aktywności fizycznej.


@inkill: bzdura. Będzie szczupła. I płaska jednocześnie. A po 30-stce flak.
W tym wieku, powiedzialbym wręcz że aktywność fizyczna to warunek konieczny żeby kobieta była atrakcyjna
  • Odpowiedz
@kuroszczur Oczywiście że ćwiczyły. myślisz, że żeby wyglądać jak po prawej to wystarczy nie żreć? Te modelki z prawej jak na kobiety mają świetną formę i akurat to żadne szkieletory tylko kobiety o zdrowej wadze. Modelki bieliźniane nigdy nie były wieszakami bo muszą mieć dupe i cycki wyrzeźbione by bielizna dobrze leżała.
  • Odpowiedz
@Akuzativ94 przy wzroście 180 ?;)
weź poczytaj sobie trochę , kto wybiera te modelki , czym się kieruje , i jak wygląda ich życie
może te po lewej wyglądają inaczej ale przynajmniej nie mają zrytych beretów
  • Odpowiedz
@muchabzz: nie mam miarki w oczach ani wagi. Ale to nie są anorektyczki. Jeżeli mają rzeczywiście 180cm wzrostu to ważą na pewno przynajmniej 60kg, dalej uważam że są szczupłe, a nie anorektyczne. Są dozywione i widać że niejeden trening mają za sobą.
Sam od 10 lat ćwiczę na silce intensywnie i względnie trzymam dietę i nie uważam, że mam zryty beret. To styl zycia
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Trener personalny, dobra opieka medyczna, dedykowana dieta i catering, suplementacja i możesz wygladac jak tylko chcesz. Zobacz sobie co Christian Bale wyczyniał ze swoim ciałem. W przypadku modelek to nawet prostsze, bo wystarczy dobra dieta, cwiczenia cardio i zabiegi kosmetyczne.

Jeśli kobieta urodzi się z ladna buzia, to naprawdę wystarczy zdrowia dieta i trochę ćwiczeń cardio, zeby wyglądać podobnie do modelek Victoria Secret. Resztę sobie zamaskujesz stanikami pushup, dobrym makijażem
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Znalem kiedys pewna laske zafascynowana Victoria Secrets i chciala zostac rowniez modelka, cos tam brala udzial w konkursach na miss ale z marnym skutkiem. Cialo miala takie chude jak one ale z twarzy byla tak odpychajaca ze glowa mala. Krzywe zolte zeby, rzadkie wlosy, cofnieta szczeka i absolutnie najgorszy gust ubierania sie no jak 60-letnie Grazyny. Zrobila kiedys swojemu chlopakowi separacje aby moc sie przespac z poznanym w necie kolesiem
  • Odpowiedz
Nie warto się starać i zdrowo odżywiać, ćwiczyć.. wystarczy być.


@WielkiNos: Daj spokój. Rozsądne dziewczyny wiedzą, że warto. Moda modą, kultura kulturą, trendy trendami, ale nie da się ot tak zmienić natury człowieka. Wiem, że obecnie każda laska jest w stanie znaleźć armię spermiarzy, ale ostatecznie i tak szczupłe, zadbane, kobiece kobiety wygrają, bo to właśnie one będą miały zainteresowanie od sensownych facetów.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: co innego body positive a co innego promowanie nadwagi, zresztą każdy sam decyduje jak się najlepiej czuje, i może jak ktoś jest podatny to popadnie w kompleksy jak widzi same ideały
  • Odpowiedz
@WielkiNos: powinna być jeszcze jedna skrajnie otyła, i do tego jeszcze jakiś trans aby było bardziej inkluzywnie, bo "transkobiety to kobiety". Być może już niedługo.
  • Odpowiedz
@muchabzz: to ja mam 90kg przy 180cm, ajestem zdecydowanie ponad przeciętna jeżeli chodzi o rozbudowanie mięśni. 80kg u niecwiczacej dziewczyny to dość sporo. Ale każdy ma inne kanon piękna
  • Odpowiedz
@Akuzativ94 po prostu lubisz szkielety obciągnięte skórą. jeśli ona ma 184 to prawidłową waga powinna oscylować właśnie wokół 80 kg. co nie znaczy że jak będzie miała 70 to coś się złego stanie. po prostu będzie słychać jak się kości obijają
  • Odpowiedz
@muchabzz: nie, lubię po prostu wyćwiczone damskie ciała. 70kg gdzie jest sam tłuszcz i szczątki mięśni rzeczywiście będą kiepsko wyglądać. Ale 70kg i jędrne, wyćwiczone cialo będzie wyglądało o wiele lepiej i zdecydownie pełniej i jedrniej niż taka sama waga z samym smalcem.
  • Odpowiedz