Wpis z mikrobloga

Ja również dorastałam mając za wzór modelki Victoria's Secret po prawej. Obecnie grubsze kobiety wywalczyły żeby było jak na zdjęciu po lewej. A jak jeszcze tak nie ma to tylko czekać aż będzie. Nie warto się starać i zdrowo odżywiać, ćwiczyć.. wystarczy być.

#logikarozowychpaskow #victoriassecret #plussize #bodypositive #przemysleniazdupy #gorzkiezale
WielkiNos - Ja również dorastałam mając za wzór modelki Victoria's Secret po prawej. ...

źródło: temp_file.png5856107841611522004

Pobierz
  • 59
@inkill: Lekki zarys mięśni brzucha czy wycięte okolice miednicy wyglądają bardzo seksownie. O wiele bardziej niż fałdy.

@WielkiNos Ta trzecia dziewczyna od lewej ze zdjęcia po lewej stronie wygląda dobrze. Te dwie, bardzo zwyczajnie i tu pytanie, czy zwyczajne dziewczyny powinny być modelkami? Ja jestem za promowaniem zdrowego ciała ale nie takiego "zwyczajnego". Lepiej żeby właśnie modele byli czymś więcej by motywować tych którzy ich oglądają do pracy nad swoim ciałem.
@WielkiNos Stawiajmy za wzór modelki i modeli, którzy wygrali na loterii genowej a ich ciała, to sposób na życie, więc dbają o nie ponadprzeciętnie, żeby później narzekać, że w codziennym życiu trzeba się katować, aby tak wyglądać i mieć szczęście w loterii genowej. Należy promować zdrowy odżywanie, zdrowa sylwetkę, ale na pewno nie modelkami z prawej fotki.
@WielkiNos: mi tam sie podoba ten trend, coraz więcej brzydkich, zaniedbanych i grubych osób powoduje że ja jako zwykły przeciętniak, który czasami coś tam poćwiczy i czasami zadba o siebie jak akurat ma czas, jestem coraz wyżej w hierarchii wyglądowej i to zerowym kosztem xD A co dopiero jak zaczne na poważnie zajmować sie swoim wyglądem to już w ogóle będzie chad/10 kurr
@WielkiNos: A co za różnica jak kto wygląda? Jak się szuka partnera/partnerki tylko w oparciu o wygląd no to super pomysł na życie xD Zwłaszcza, że wygląd się zmienia. Jak dla mnie to owszem, powinny być różne i też niekoniecznie zdrowo wyglądające modelki, bo ludzie mają różne ciała i chcieliby wiedzieć jak będą w czymś wyglądać, jak np. ktoś ma duży bebech to chciałby, żeby ubranie np. opinało się bardziej na
@kam966: No właśnie są tu pokazane różne typy sylwetek, nie jeden, który wiele kobiet wprowadzał w ogromne kompleksy, głodówki i inne problemy. Czasy były #!$%@?, w komediach żartowano z dziewczyn które nie miały figury modelki z VS, a w chociażby takiej Bridget Jones jej sylwetkę określano jako grubą.

To co widać po lewej to właśnie normalność. Dziewczyny które można spotkać na co dzień. Zresztą powtórzę, to reklama gaci xD