Wpis z mikrobloga

Poprzegladalem setki profili Polek w tej #warszawa na #tinder ale nie te rekomendowane mi (czyli brzydkie) tylko ostatnio zalogowane, blisko centrum.
To jest jakieś nieporozumienie. Prawie każda jak modelka i do tego czesto z super praca w korpo. Zdjęcia z podróży na bogatosci.
Jak zwykły, z głową na karku chlop ma zaspokoić hipergamie takiej Polki. Mądry chłop to chyba wyjedzie stąd po żonę do normalnego miasta, a niech Polki się tu kotłują z kotami na starość.
#rozowepaski co Wy myslita se o Warszawiankach?
  • 22
Jak zwykły, z głową na karku chlop ma zaspokoić hipergamie takiej Polki. Mądry chłop to chyba wyjedzie stąd po żonę do normalnego miasta, a niech Polki się tu kotłują z kotami na starość.


@aczutuse: to co widzisz na tinderze NIE jest idealnym obrazek danego spoleczenstwa / miasta

I pamietaj ze wiele tam jest kont modelek, albo atencjuszek z IG co nigdy nie sparuja (bo loguja sie wylacznie by wrzucic nowe foty)
@aczutuse: #!$%@? te dupy z warszawy. Miałem ładną znajomą, pojechała do wawki na studia psychologiczne (baba ze wsi miała wściekliznę macicy na myśl o stolicy), ledwo studia zaczęła i już zaciążyła z murzynem... Murzyn #!$%@?ł, ona z czarnym bachorem wróciła na wieś. No i ani chłopa, ani studiów, został tylko czarny purchlak... Od 5 lat jest sama, bo nikt jej nie chce.
@aczutuse: nie każda, po prostu na początku ci pokazuje najładniejsze dziewczyny

To oczywiste, że zwykłym typem zarabiającym 10k one nie będą zainteresowane, ale nie zmienia to faktu, że w rzeczywistości one nie są tak idealne jak na zdjęciach.
@marcus777: nie chce Cię smucic ale tinder daje ładne na zachętę na początek A później już dostosowuje twoja atrakcyjność do atrakcyjności użytkowniczek, jeśli Ci pokazuje jakieś biedne i brzydkie to algorytm zdecydował że sam taki jesteś
Ja np jestem bi i mi pokazuje same modelki na tindetze w wawie wyciągnij wnioski krolewiczu