Wpis z mikrobloga

@Ivan_III:

przesiadującym na tag

I piszesz to mając założone kolejne nte konto na wykopie. Nie jesteś zbyt bystry gejmaster, nie dziwi mnie że każdy cie gnębił gdziekolwiek się nie znalazłeś.
@Ivan_III: Byle przegryw mogguje cie dynamizmem, masz szczęście że masz dobre geny bo gdyby nie to to siedział byś na tagu. A nie czekaj, i tak siedzisz xD

Kluczowe pytanie w tym miejscu: kiedy w końcu będziesz ruchał, incelu?

Nie chce się chwalić. Skoro do tego to sprowadzasz to warto przypomnieć że nie mogłeś zaruchać będąc oskarkiem mając 20 pare lat, czyli nawet ja cie tutaj mogguje do parteru xD Straciłeś
masz szczęście że masz dobre geny bo gdyby nie to to siedział byś na tagu. A nie czekaj, i tak siedzisz xD


@olaf_wolominski: Przecież nie siedzę na tagu xd

nie mogłeś zaruchać będąc oskarkiem mając 20 pare lat


To nie jest prawda. Byłem trochę młodszy, kiedy postowałem 4 lata temu.

Nie chce się chwalić.


No to dochodzimy wreszcie do sedna: dlaczego nazywasz innych 'oskimi', skoro sam wpisujesz się w tę definicję?
przegryw znaczy słabe geny


@olaf_wolominski: Nie. Sam to zresztą pięknie podkreśliłeś powyżej określając mnie mianem 'spierd00xa' POMIMO rzekomo dobrego wyglądu fizycznego. Jak widzisz geny to nie wszystko, co też usilnie próbuję ci udowodnić.
@Ivan_III: może nie wszystko (chociaz w relacjach z kobietami to wszystko), ale bardzo bardzo bardzo dużo od nich zależy. Wiadomo, ze nawet jak masz duże IQ a pójdziesz w cpanie i chlanie to nic ci z tych genów, ale mając geny brainleta nie miałbyś żadnego potencjału
Byle przegryw mogguje cie dynamizmem, masz szczęście że masz dobre geny bo gdyby nie to to siedział byś na tagu

będąc oskarkiem mając 20 pare lat, czyli nawet ja cie tutaj mogguje do parteru xD Straciłeś chociaż prawictwo od tego czasu?


@olaf_wolominski: ale żenujące... Przypomnij sobie wlasne komentarze zanim kiedykolwiek przyjdzie Ci do głowy pogardliwy komentarz na temat "normików" czy "oskich" (cokolwiek tak naprawdę to znaczy)