Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Odkamieniacz: 5 lat temu udało mi się zarobić trochę kasy na krypto i od tamtego czasu skrupulatnie ją #!$%@?łem na balety aż wpadłem w długi przez branie towaru na krechę i hazard. Zrobić mi raczej nic nie zrobią, ale nie może się to ciągnąć w nieskończoność. Ja to wiem i oni to wiedzą ;)
@piemessiah:

od tamtego czasu skrupulatnie ją #!$%@?łem na balety aż wpadłem w długi przez branie towaru na krechę i hazard


Czyli masz długi w kasynie i dilera? Czy tylko u tego drugiego?

Zawsze możesz #!$%@? i EloxD

Mało tego że moneta źle upadła to widzę z perspektywy czasu że moje decyzję były jednymi z gorszych jakie mogłem w danym momencie podjąć i zamiast wyjść z tego #!$%@?łka to pakowałem się tam
@Jakis_Leszek: mam windykację od jakichś chwilówek, na razie tylko jedna się upomniała bo mam tylko jedną sprawę w sądzie a reszta milczy. Pewnie czekają na grube odsetki i znając życie się doczekają. Wiadomo że wypieram przed wszystkimi to gdzie jestem, ale zdaję sobie z tego sprawę. Uśmiecham się przed znajomymi i rodziną bo przecież co mam robić? Powiedzieć im? Większość z nich jest clueless co się dzieję. Ewentualnie mają to w
@Jakis_Leszek: chciałem jakiś czas temu pojechać za granicę do pracy(czyli #!$%@?ć), ale od razu jak się pojawiła taka opcja najbliżsi mnie od tego pomysłu odwrócili, bo przecież sobie nie poradzę. Niestety posłuchałem i teraz tego żałuję bo jest tak samo jak było, tak to bym sobie przynajmniej coffee shopy w Holandii pozwiedzał. Nawet sprzedałem trochę bezużytecznej elektroniki na wyjazd, ale skończyło się tak że 2k przećpałem xd
@piemessiah: chwilowki najgorzej. To juz lepiej mieć dilera albo ludzi z maszynami na głowiexD wydaje mi się, ze gdziekolwiek pojedziesz w UE to komornik może Cię dojechać. Najlepiej gdzies poza nią. Wiem, ze niby rodzina ma #!$%@? ale zależnie od wielkości długu i odsetek (jeśli do 10k) to lepiej powiedzieć rodzine, jeśli pomogą to lepiej ich spłacać niż nigdy nie kończące się odsetki z chwilowki. Przynajmniej będziesz lepiej spał.

, ale
@Jakis_Leszek: Całe moje życie jestem porażką wychowawczą i tym gorszym dzieckiem(przynajmniej dla matki). Dużo się na to zebrało, ale niezbyt chcę o tym pisać(i tak nie jest to wystarczający powód do srania na mnie). Laska też nie chciała żebym wyjeżdżał a przy pierwszej lepszej okazji wskoczyła na dicka. Długi są ostatnią rzeczą przez którą źle śpię(chociaż może podświadomie jest inaczej, ale niezbyt się tym przejmuję). Nie jest to dużo w sumie
@piemessiah: myślałem, ze to właśnie długi są tym najgorszym. Ale skoro tak to rzucaj to wszystko i #!$%@?. Albo wypij to czego naważyłeś. Stracone zaufanie ciężko odbudować niestety. Nowy starty to całkiem rozsądna opcja gdy wszystkie inne mosty zostały spalone. Chociaż wiek z doświadczenia, ze wiele rzeczy może się tylko wydawać