Wpis z mikrobloga

Jak słyszę głos Srawka na tych filmach z wizyty u Majora w Sędzisowie to rzygać mi się chcę. On jest tak podniecony że ma przed sobą dwóch meneli jakby zobaczył laskę 11/10 i zaraz miała mu zrobić loda. I wiesz co Srawku? Ja mam gdzieś Konona, to jest człowiek bez zalet, za to co robił innym w swoim życiu należy mu się to co ma. Więc nie współczuje mu że zarabiasz na nim. Ale to że bezczelnie kłamiesz że POMAGASZ MU I KRZYSIEK MA DZIĘKI TOBIE RAJ (XD) to już ostre przegięcie. Ch*ja a nie pomagasz, Konon aktualnie ma problem kilka metrów przejść, zresztą widać to na tym filmiku, w jednej ręce kulacha którą się podpiera a za drugą rękę go ktoś trzyma. Jego zdrowie jest w katastrofalnym stanie, ale Ty będziesz nam wciskał kit że zapewniasz mu opiekę zdrowotną XD Ha tfu, gówno robisz a nie dbasz o zdrowie.

#kononowicz #patostreamy #takaprawda #youtube #polskiyoutube no i #polityka bo w końcu to były kandydat na kandydata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miguelos - Jak słyszę głos Srawka na tych filmach z wizyty u Majora w Sędzisowie to r...
  • 3
@Miguelos: ale to śmierdzący knur nie chce opieki zdrowotnej. Tu Sławek ma sytuacje win-win bo nie jest jego opiekunem prawnym, knur sam twierdzi ze ma raj, badać sie nie chce. Ogolnie knura nie nauczyli dbac o zdrowie i ubzdural sobie ze szpital i lekarz to najgorsze zło. Tam opieka z mopsy powinna byc codziennie i edukowac spaślaka ale no knura nie zmusisz do dbania o siebie. Major dobrze powiedział że "on