Wpis z mikrobloga

Kiedy premier Finlandii Sanna Marin, chleje, wciąga koks i obściskuje się nie ze swoim mężem to jest to metafizyka, spotkanie z najwyższym. W dodatku to jest antyruskie wciąganie koksu.
Natomiast jeśli poseł Konfederacji wypije kilka piwek w publicznym miejscu to jest to zwierzęce chlanie, kwestia biologiczna.
@PrzeKomentator musisz mieć coś poważnie z deklem nie tak jeśli porównujesz napicie się alko do zlgbtowania dziecka.
W sumie twoim lewackim fanatyzmie najbardziej dziwi mnie to jak powstrzymujesz odruch wymiotny patrząc w lustro.
#bekazlewactwa #neuropa #konfederacja #mentzen #4konserwy #polityka
Ja-szczur - Kiedy premier Finlandii Sanna Marin, chleje, wciąga koks i obściskuje się...

źródło: lefaqface

Pobierz
  • 23
  • 42
uga buga uga buga


@PrzeKomentator: ja wiem, że myśl lewicowa nie podskoczyła od epoki kamienia łupanego ale w XXI wieku można oczekiwać od was chociaż podstaw.

A czy ty nie widzisz różnicy w tych dwóch przypadkach? Pewnie jakby Mentzen odwalił to co Marin to bym ocenił to tak samo. Poza tym nie wiele mnie obchodziło co tam odwalił Marin ale przypominam tą sprawę bo zabawna jest ta lewacka hipokryzja.
@PrzeKomentator: Ale żałosny typek z ciebie xd i mówię to jako 100% krytyk i #!$%@? konfederacji

Jeszcze ten twój wysryw broniący premier Finlandii xd same tu quoque i whataboutism i oczywiście chochoły ze jak ktoś znajduje takie zachowanie jako słabe to pewnie czegoś innego nie krytykowal/skrytykowałby

jest ucieleśnieniem typowego wykopka