Wpis z mikrobloga

nie moge wyjsc z podziwu jak w takich malych krzeszowicach jest sklepik na sklepiku, nawet szewc, ludzie od rana w kawiarniach, ktore sa wszedzie, mnóstwo piekarni, lumpow, caly czas cos sie dzieje. urocze miasteczko. ma ktos jakies myczki co tu jeszcze jest spoko? mlodzi wiadomo do krakowa wyjechali wiec 80 procent to tu emeryci ale jest spokojnie. ktos tu mieszka i lubi te miescinke? dojazd do krk pociagiem sztos - 20 minut i na glownym, non stop kursuja, bo autem to jest przegiecie 25 km w 1h jechac, odechciewa sie. w samych krzeszowicach tez lubi sie zakorkowac. cos tam buduja ciagle wiec za killa lat bedzie jeszcze lepiej. mireczki stad dajcie znac jak sie wam tu mieszka. mnie sie podoba.

#krakow #krzeszowice #malopolska
  • 21
  • 0
@Arno1d majowka zajebista graja zajebiście jestem w szoku ze ludzie miga sie tak fajnie bawic w malej miescince, super scena, mega naglosnienie zadnego discopolo na zywo spiewane jakis super zespol, obczaj koniecznie a jutro raz dwa trzy. jestem pod wrażeniem
  • 0
@Gooma cholera wpis mi usunelo przed dodaniem. majowka petarda, gra zespol super polska muzyke, swietne oświetlenie, mlodzi i starzy sie bawia. ja znam takie spedy od innej strony kiczu, chaltury i disco polo. krzeszo rzadzi!
  • 0
@Gooma a jak tu z mieszkaniem? wynajem lub kupno. (a. no i brak cyganow i kebabow na kazdym. rogu hehe, to niewątpliwie plus( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@presburger w Pasażu TP był kilka lat temu taki barek ale nie mam pojęcia dlaczego upadł, nie przeniósł się gdzieś po upadku TP. Ceny były atrakcyjne i dobre jedzonko. Też myślę że takiego miejsca brak
  • 0
@Gooma tp - tzn? co to za pasaz i gdzie byl? moze nie nalezli nowego odpowoedniego lokalu albo po prostu zrezygnowali z biznesu. w kazdym razie dzieki za info, bo to mi sie od razu na mysl nasunęło. tako bar raczej w rynku lub przy, nie dalej
@presburger tak, w każdy poniedziałek. Teraz mają tam budować tory, rampy dla bmx, na igrzyska Europejskie. Przez ten weekend stało tam objazdowe wesołe miasteczko.