Wpis z mikrobloga

Jak sprawujesz ważne funkcje publiczne, to raczej powinieneś unikać picia alko w miejscach ogólnodostępnych.


@mexxl: Już bym się nie czepiał gościa po godzinach, który nawet nie jest posłem w kraju w którym prezydenci i większość liderów partyjnych chodziła napruta w czasie pracy. Wiem, że zbliża się kampania wyborcza, ale dajcie sobie spokój z obu stron.
djtartini1 - >Jak sprawujesz ważne funkcje publiczne, to raczej powinieneś unikać pic...

źródło: sss

Pobierz
@damche86: mnie tam bardziej śmieszy, że ostatkiem sił udaje grzeczne zainteresowanie tym co mówi ten drugi - nieprzypadkowo w białej bluzie dresowej/#!$%@? adidasa, tak typowej dla osiedlowych sebastianów. Jego picie nijak mi nie przeszkadza, choć też uważam, że to nierozsądne pokazywać się w miejscach publicznych w stanie wskazującym.
Bardziej mi przeszkadza jego nierealny plan na politykę w tym kraju, kłamstwa sprzedawane tępemu ludowi za głosy i katozamordyzm.
@damche86: ale czy to jest w ogóle on? Moje pierwsze wrażenie to to, że jacyś maturzyści sobie jaja robią xDD a tu się wszyscy odpalili. Chociaż mogę się mylić, to oczywiste.
@djtartini1 Kwaśniewski to był najlepszy prezydent III RP
W czasach Jelcyna bycie alkoholikiem było nie lada zaletą. Po spotkaniu z Kwaśniewskim Jelcyn wyraźnie wcięty powiedział do kamer, że Polska to wolny kraj i Rosja nie ma nic do tego żebyśmy sobie weszli do NATO xd Porem już trzeźwe ruskie elity zrobiły dementi ale słowa padły
Wiem, że Kwachu czy Wałęsa mają kiepską opinie ale to jak obaj wykiwali ruskich i przegadali Amerykanów
Pompejusz - @djtartini1 Kwaśniewski to był najlepszy prezydent III RP 
W czasach Jelc...

źródło: temp_file.png1784830416426390860

Pobierz
@djtartini1 nie czepiam się gościa, wręcz napisałem w pierwszym komentarzu o elitach politycznych i co sobą reprezentują, ale naleciało się konfiarzy w obronie swojego idola.
Dla mnie od lewa i prawa nie ma mężów stanu, tylko dziadki i chłopcy chcący dorwać się do koryta. Smutny obraz polskiej polityki
Kwaśniewski to był najlepszy prezydent III RP

W czasach Jelcyna bycie alkoholikiem było nie lada zaletą. Po spotkaniu z Kwaśniewskim Jelcyn wyraźnie wcięty powiedział do kamer, że Polska to wolny kraj i Rosja nie ma nic do tego żebyśmy sobie weszli do NATO xd Porem już trzeźwe ruskie elity zrobiły dementi ale słowa padły

Wiem, że Kwachu czy Wałęsa mają kiepską opinie ale to jak obaj wykiwali ruskich i przegadali Amerykanów to
@LaurenceFass

Żarty. Po prostu wszedł tu już za poważny zachodni kapitał i musiał mieć gwarancje bezpieczeństwa od czynników zewnętrznych bo w kwestiach wewn. radził sobie doskonale (korumpowanie).


Najpierw podjęto decyzję, że Polska wchodzi do zachodniej strefy wpływów, potem zaczął napływać kapitał. Weszliśmy w 99r ale już w 93r podpisaliśmy Partnerstwo dla Pokoju, rok później dodaliśmy do tego więcej gwarancji. Wtedy zaczął napływać kapitał.
Słowa Clintona z 94r.
Pompejusz - @LaurenceFass 
Żarty. Po prostu wszedł tu już za poważny zachodni kapitał...

źródło: temp_file.png4535331803526462657

Pobierz
@damche86: Popił czy nie, mniejsza z tym. Mnie bardziej ciekawi co on tak dziwnie stoi jakby podziwiał doniczkę, albo brał udział w konkursie, kto ma większego
( ͡° ͡°)
@Abaddon_Profanator: Jak dla mnie prywatnie może być nawet alkoholikiem co cały swój czas wolny chodzi pijany, dopóki nie pije w pracy to nic mi do tego. Tak jak jemu nic do tego w jaki sposób ja spędzam czas wolny. To nie są Chiny drogi Panie