Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś z was podgląda na Instagramie Lokaja stawiają oni wrzutki na bieżąco i co zauważyłam strasznie gapa tnie te swoje filmy na przykład ryby na grilla mieli później niż wyjście na maszynę. Lokaj generalnie wstawia to co robi dzisiaj albo dzień wcześniej. Oglądając gapę zauważyłam że najpierw była ryba pokazywana na grillu a dopiero w dniu dzisiejszym pokazywał jak był na maszynach. Zresztą lokaj bardzo często pokazuje wycieczki z kapciem dzisiaj na przykład kupili sobie wielki tandetny pierścień mocy na rynku... Niby dla beki. Ciekawe czy to pokaże u siebie#raportzpanstwasrodka
  • 7
@Dzikamery: moje zdanie jest takie, że wielu youtuberów tworzących daily montuje w podobny sposób, w jaki bardziej pasuje i bardziej sie opłaca, nie patrząc na chronologie. Jednego dnia można mało nagrać, drugiego sporo, z drugiego dnia jest dłuższy urywek a autor chce by odcinki były zawsze długie, bardziej pasuje do narracji, lub mieszają mu się dni, bo wszystko to gownotresci i zapchajdziury, jaka różnica
@Miskagnoju: wiesz ja z tego yt nie żyje więc dla mnie to jest żenując by coś nagrać bo musi być film. Z jednej strony ich podziwiam bo po tygodniu bym to walnęłam. On taki sposób sposob wybrał na życie. Może inni też tak robią nie wiem. Tutaj mam już świadomość że tak jest. Gapa jest jeszcze śmieszny niż był i ten nie szczery śmiech jego brrrr