Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś, jak to jest możliwe, że laski na kamerkach zarabiają grube tysiące? Przecież to jest absurd.

To jest dosłownie płacenie za to, żeby jakaś laska przez internet dała ci odrobinę atencji i nie otrzymanie w zamian żadnej fizycznej styczności z nią. Naprawdę spora część mężczyzn to desperaci / spermiarze, którzy są w stanie zapłacić poważne pieniądze za atencję ze strony laski przez internet? Mnie osobiście zawsze męczyła obecność jakiejś kobiety wokół; męczyła mnie konieczność zaangażowania emocjonalnego i dostarczania jej atencji - męczyła mnie ta cała 'bliskość' (nie mylić ze zwykłym ruchaniem). A niektórzy za takie coś płacą XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow
I.....I - Wyjaśni mi ktoś, jak to jest możliwe, że laski na kamerkach zarabiają grube...

źródło: FxElw0-WAB4gMqK

Pobierz
  • 5
@Ivan_III: Co w tym dziwnego? Mężczyźni dla szpary zdobią wszystko. Zjawisko stare jak świat. Wiesz ile Boryna z Chłopów zapłacił, żeby potarmosić młodą Jagnę? Sześć morgów najlepszej ziemi. Całe gospodarstwo. Pokłócił się przy tym z dziećmi. Chłopy za kawałkiem cipki daliby się pokroić. Płacenie za kamerki to namiastka intymności dla rosnącej rzeszy przegrywów.
namiastka intymności


@Pharos: Robią to tez mezczyzni pozostający w relacjach i związkach. Wiem, ze czasem trudno przełknąć informację, że nie każdy chłop ma czyste i niewinne serduszko.
@Ivan_III podobne zjawisko do patostreamow. Kononowicz i major też zarabiają dużo kasy z donejtow. To jest efekt skali, jak jest duzo osób to któraś zaplaci te kilka złoty. Wśród 1000 oglądających wystarczy, że 50 zapłaci te 20 PLN i laska już ma 1000 PLN dziennie.