Wpis z mikrobloga

Ku przestrodze wszystkim rowerzystom i kierującym hulajnogami. Parę dni temu na głównej była informacja o tym, że rowerzysta czy też kierujący hulajnogą w przeciwieństwie do pieszego dalej nie mają pierwszeństwa na przejściu dla pieszych czy przejeździe dla rowerów, chyba, że już się na nim znajdują. Dzisiaj miałem dokładnie taką sytuację, nie zauważyłem faceta na hulajnodze elektrycznej ale nie był jakoś blisko przejścia. Gdy wyjechałem i musiałem ustalić pierwszeństwa innym pojazdom ten krzyknął "nie widzisz że jadę co?!" no to mu odpowiedziałem że nie ma pierwszeństwa na co ten "Jak #!$%@? nie mam doucz się przepisów" i pojechał dalej. Także pamiętajcie tylko pieszy ma pierwszeństwa przed przejściem dla pieszych!
#polskiedrogi #przepisydrogowe #hulajnogaelektryczna #rower
  • 3
na głównej była informacja o tym, że rowerzysta czy też kierujący hulajnogą w przeciwieństwie do pieszego dalej nie mają pierwszeństwa na przejściu dla pieszych czy przejeździe dla rowerów


@redofrompolsza: tak się kończy opieranie wiedzy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście że są sytuacje tak jak kolega wyżej napisał gdzie rowerzysta ma pierwszeństwo, tymczasem część cymbałów uważa że nawet kiedy rowerzysta ma zielone światło a cymbał w