Wpis z mikrobloga

#hotelparadise są jakieś przecieki kto jeszcze wejdzie do hotelu? osobiście chciałabym zobaczyć edycje fajnych ludzi XD moje top:

Anastazja - 6 edycja
Miki - 6 edycja
Agnelika - 6 edycja
Grzesiek prezydent - 6 edycja
Laura - chyba nadal w związku więc ciężko - 5 edycja
Inga - 4 edycja
Vanessa - 4 edycja
Mateusz mil - 4 edycja
Miłosz - 3 edycja
Natka - 3 edycja
Ata - już nie wiem która edycja

i jeszcze ten z ameryki z tą laską chyba z 2 edycji oni byli super <3

albo mogą dać edycją mocnej #!$%@? wrzucić Hanie, Klaudie, Ohe, Elizkę gdyby nie była z Jayem, Kamila od Julii, Łukasza Karpińskiego, Magde co wygląda jak świnka pigi, Ewe bajere, Kube Wójcika (on by pewnie zabił wentyla) xd Przemka, Davida lissyyynnn to meee i na dokłądkę Wiktorię co była z Miloszem... i wszystkim od razu zafundować lecznie na koniec programu

sorki za brak wykopowych nazw, ale jestem tu pierwszy raz z komentarzem i dopiero nadrabiam xd
  • 6
  • 1
@Rosalinea: w zasadzie to od dawna czytam wpisy, ale nigdy nie miałam okazji skomentować, od tego sezonu się chyba odblokuje, bo mało znajomych ogląda, a tak mnie czasem ten program zachwyca pod kątem behawioralnym uczestników i tych dram xddd nie mogę wytrzymać, że nie ma o tym z kim pogadać xd kurde Anastazja i Natka poprostu wydały mi dość normalne i trochę inteligentniejsze niż hotelowe standardy stąd miło się na nie
ze dwa razy zabierałam do komentarza, ale jakoś zabrakło odwagi,


@taktotyna: wrzuć na luz ,śmiało pisz ,albo Ciebie ktoś splusuje albo zminusuje , bo taki jest wykopek ,tu każdy może mieć swoje zdanie odmienne od twojego ale to nie drama ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ty zawsze jak co możesz bronić swojego zdania