Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
takie pytanko z #praca w #it choc nie do końca jest to typowe IT. małe miasto, praca w małej firmie, cisza spokój, głównie przy stronach www - typowy front ale też bardziej na WP + jakieś edytory wyswig, do tego troche drobnicy - adminka hostingów na home.pl (tu komuś skonfigurować poczte, tu założyć ftpa) - taki bardzo lajtowy temat, na uop - wychodze o 4 i nic mnie nie interesuje, zero deadlinów, terminy nie gonią - za ile byście tego typu prace wycenili? nie ma tutaj potrzeby znajomosci php, javy czy juz nie mowiac o bardziej skomplikowanych językach, max potrzeb to css i podstawy htmla. 8 na kwicie by was zadololiła czy mało? taka rozterka - czy zostac i miec spokój i chill czy gonic krolika i tyrac na 15k i wyzej?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
8 na kwicie by was zadololiła czy mało? taka rozterka - czy zostac i miec spokój i chill czy gonic krolika i tyrac na 15k i wyzej?


@mirko_anonim: 8k by zadowoliło, ale faktycznie rozterka powiem CI miras, bo też rozkminiałem zady i walety. 15k przekroczyłem 15k temu i powiem Ci że tu, wyżej, też bywa lajtowo kurde ( ͡° ʖ̯ ͡°) jest czas na wypok przed 16:00.
✨️ Autor wpisu (OP): @LuckyLuke_2776 30k brzmi juz o wiele rozsadniej ale podejrzewam ze odpowiedzialnosc tez duzo wieksza no i nerwy, a w czym siedzisz i dlubiesz? u mnie mimo iz jestem po kierunku informatycznym to w stronie programowania nigdy mnie nie ciagnelo zbyt mocno, wypaliłbym sie. pracowalem tez tak - glownie przy kodzie o dziwo za smiesznie niskie pieniadze i po 8h wychodzilem styrany i mialem dosc. w tej robocie
bo umowmy sie co to jest 8k


@mirko_anonim: brutto? Ja bym został i jak nie patrzą na ręce i się szybko wyrabia z robotą to ogarniał delikatnie jakiś dodatkowy temat + po robocie też i za jakiś czas przeszedł na swoje. Aczkolwiek mi zależy tylko na full remote wiec wybrałbym 8k zdalnie zamiast 15 w biurze.
podejrzewam ze odpowiedzialnosc tez duzo wieksza no i nerwy, a w czym siedzisz i dlubiesz?

mocno byś się zdziwił


@mirko_anonim No właśnie mocno byś się zdziwił miras. Spoko, ok, pytasz w czym siedze to 14+lat expa, opanowane kilka języków (na tyle, by świadomie dobierać technologie i nie bronić tego jednego jak świętego grala), ale paradoksalnie właśnie w tym, w czym teraz siedze, nie wiem czy do końca można nazwać programowaniem ( ͡