Wpis z mikrobloga

Wracam z nocnej zmiany. Robię poranne zakupy. Matka dzoni żebym kupił schabu na obiad. Kupuję. Daje jej. Ta narzeka i pretensje, że #!$%@? za duży schab wziąłem. Ojciec ją punktuje żeby nie robila problemu tam gdzie go nie ma. Ta się poryczala bo się uwzielismy na nią. I już atmosfera zesrana w dzień matki. Ale to my jesteśmy źli, bo jak to madka może się mylić i nie mieć racji... Nie 1 taka akcja. #!$%@? że za 1h też będzie w tym sklepie i mogłaby sama kupić co jej się podoba. Lepiej komuś zlecić zakupy i mieć potem jakieś #!$%@? dziwne obiekcje

#przegryw
  • 15
@bober47: klasyka gatunku
Nie miej do siebie żalu. Tak trzeba wychowywać toksyczne osoby. Do mnie się też przypieprzano, że wszystko robię źle, więc powiedziałem żeby sami sobie sprawy załatwiali. I jak rękom odjął.

Ale baby są okropne, wszystkie mają zaprogramowane takie dowalanie się o byle gówno, szczególnie w dni jak dzień matki. Wtedy myślą, że mają immunitet. Albo w dzień kobiet.
@bober47: i dodam, że jak powiesz żeby radzili sobie sami, to będzie odbijanie piłeczki i na 100% dostaniesz odpowiedź „tobie się nic nie da powiedzieć”. Jakbyś to niby ty był toksyczny.

Do mnie się stary doczepia do wszystkiego, gdy jeżdzę samochodem. Że źle używam sprzęgła, hamulca, gazu, biegów, kierownicy. Że omijam złe dziury na drodze, że ruszyłem za szybko na światłach o 0,0001 sekundy. A jak mu mówię, że w takim
@bober47: to też jest moje marzenie i też mnie nie stać :-)

Poza tym dochodzi przekonanie, że sobie nie poradzę. Wpojone właśnie tym co opisałem. Normicy mi tu dawali rady „ojeju to się wyprowadź”. Tylko oni mieli od starych wsparcie, są różowymi i mieszkają za seks tj. za free, albo dostali od starych mieszkania na urodziny. I to jest to ich „usamodzielnianie się”.

A przegryw taki jak ja ma #!$%@?ą psychikę
@bober47: ja mam podobny problem z dziewczyną. To mega denerwujące. To jest na serio toksyczne. Zawsze, gdy wracam z „jakieś misji”, którą mi wyznaczyła myślę sobie, do czego tym razem się #!$%@?. I to, że ziemniak za duży, arbuz za mało słodki, mąka firmy x a nie x… to jest na serio toksyczne.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.