Wpis z mikrobloga

Hej hej :) Taka sytuacja się dzisiaj przydarzyła :/ SOR. Spowodowane jest to tylko i wyłącznie moją winą, bo chciałem szybciej zrealizować plan pt. "Okulary i pokój". Więc wszystko sobie wyliczyłem i jadłem tylko w poniedziałki i czwartki, no wczoraj nie zjadłem i o ziemię jebnąłem, że tak to ujmę. Praca, temperatura, litr wody i antydepresanty. Dieta cud chce się powiedzieć ;)
O dziwo w szpitalu dość sprawnie poszło. Panie doktor bardzo miłe, fajnie jak ktoś podchodzi do Ciebie jak do człowieka, a nie śmiecia. Ogólnie wszystko jest ok u mnie. Wracając, dosłownie wracając ze szpitala siadłem sobie na ławce i nie minęło pięć minut jak zjawił się patrol policji, który z tego miejsca pozdrawiam. Dwóch fajnych, młodych ludzi, którzy wiedzą, jak wykonywać swoją pracę co po ostatnich "aferach" jest wręcz niesłychane :) Jak myśleliście, że zostałem zagazowany to niestety muszę was rozczarować. Około 10 minut fajnej rozmowy z szacunkiem w obie strony. Panowie mają czytać, wiecie reklama, a nóż pączki dostanę ;) Spokojnego piątku Wykopki, a ja czekam w swojej piwnicy aż biedronkę otworzą i w końcu coś zjem :) Spokojnie, będę już jadł codziennie. Przynajmniej tak myślę, pozdrawiam.

#bezdomnosc #depresja #przegryw #policja #szpital #zalesie #gownowpis
Rozwodnik - Hej hej :) Taka sytuacja się dzisiaj przydarzyła :/ SOR. Spowodowane jest...

źródło: IMG_20230526_012603

Pobierz
  • 6