Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
#redpill

Ostatnio taka koleżanka, z którą się poznałem na Tinderze zorganizowała wypad z jej znajomymi. No i my ziomki niby jesteśmy. Ona jest też bardziej religijna, aczkolwiek kiedyś była dużo bardziej. Nie jest dziewicą (robila to z ex) ale ma zasadę, że chce to robić tylko z kimś ważnym.

No i generalnie dużo gadaliśmy o tym, że my tylko ziomki itp. Ja na pewno nie chciałem nic wiecej, poza tym dzieli nas 350km.

No i na tyl wyjeździe to sobie spaliśmy razem, bo akurat bylo małżeńskie łóżko i na nas padło. No okej, dla mnie spoko, lubię się poprzytulać. Było dużo przytulania, ona nie prostestowala, jak bawiłem się jej cycami. Potem nawet sama mi tam dawała moją rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Było też nawet blisko stosunku ale ona nie chciała, ja chyba tez az tak bardzo, bo się bałem, że sie zakocha potem. Więc no tylko sobie tak "skakała chwile na mnie".
No i tak parę razy z przytulania, zaczęło się robić trochę bardziej intymnie ale na szczęście do niczego nie doszło. Na początku ja to inicjowałem, potem ona.

Niby zwalała, że to ja za bardzo chce i że ona taka nie jest ale potem sama tak robiła. Jeszcze powiedziała, że szkoda, że koleżanka jest obok (za drzwiami), bo się wtedy krępuje. No więc jednak ona miała ochotę. Ja tam nie chciałem zbyt naciskać, bo po prostu nie chciałbym jej skrzywdzić tym. Potem odpuściłem i ona bardziej chciała. No ale ja juz nie
Parę razy też bawiła się moim penisem.

Chyba źle to się odbiło na naszej przyjaźni, bo zaczęły się mini spiny. Byliśmy jeszcze w klubie i miała mi za złe, że rozgladalem sie za innymi i chciałem z nimi tańczyć.

No I teraz sobie od 2 dni nie gadamy. Ona twierdzi, ze ją źle potraktowałem, bo dawałem za mało atencji w tym klubie i że wgl nikt jej tak nogdy nie traktował...

Mega szkoda mi tej znajomosci, bo fajnie sie z nią gadało. Nie traktowałem jej, jak dziescxyny i nie planowałem niczego wiecej ale wiem, że ona moglaby być ze mną, gdybym mieszkał np. bliżej.
  • 11
@siurasek: No, tylko że nie chcę dziewczyny specjalnie. Chciałbym mniej poważna relację. Dziewczyna zajmuje dużo czasu. Większość w sumie mało robi w ciągu dnia, bo widok zapracowanej laski w 2023 roku, to mega rzadkość. No a ja mam swoje treningi, drzemki, rutyny itp. Szkoda rezygnować z tego wszystkiego. Dziewczyna fajna od czasu, do czasu.
@LadnyChlopczyk: przyjazn z kobieta xD Jesli faktycznie utrzymujesz stale bliskie relacje z kobieta, to zawsze koniec koncow, bedzie chciala cos wiecej, chyba ze faktycznie jestes jakies 3/10 albo cie friendzonuje ostro
@T0pi5: Starałem sie od początku komunikować i upewniać, że nie ma miedzy nami nic więcej, poza dobrą relacją koleżeńską. No ale też dużo sobie mówiliśmy i byliśmy dużym wsparciem. Może po prostu zaczęła robic sobie nadzieję, bo było mega miło miedzy nami w komunikacji.
Generalnie to jest jedna z tych kobiet, ktora ma charakter na trwały zwiazek. Mnie niestety zwiazki trochę na ten moment spowalniają i musialby się trafić ktoś chętny