Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie fakt, że większość osób popiera komentarz tej Karyny. Ponadto - po prześledzeniu listy lajkujących / serduszkujących - okazuje się, że większość stanowią młode kobiety. Potwierdzałoby to poniekąd wyniki kwietniowego badania Ipsosu, które wywołało dużo emocji.

Link: https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art38269511-sondaz-wobec-uchodzcow-z-ukrainy-niechetne-sa-glownie-mlode-kobiety#error=login_required&state=abe44c4c-8515-4410-83ac-44cf3616b6c7

Ciekawe w ilu incydentach uczestniczyli ci ludzie, w których faktycznie byli ofiarami Ukraińców, że głoszą takie tezy, a na ile to po prostu prymitywne instynkty bałuckich patusów xd

#lodz #ukraina #patologiazmiasta
TywinLannister - Rozbraja mnie fakt, że większość osób popiera komentarz tej Karyny. ...

źródło: 215D1894-4842-4D82-99FA-CF1159E3E9BD

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
> karyną nie jestem a popieram


@thruster: też jesteś zazdrosny o polskich facetów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tywin_Lannister ten facet co skomentował, że trochę poznał ukraińców i jest zawiedziony też jest zazdrosny o polskich facetów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Przecież i ta kobieta i ten typ to frustraci, którzy mają ból dupy do całego świata i pewnie przeszkadza im wszystko dookoła, zresztą większość komentarzy na FB tak wygląda xD Typ pewnie ma doświadczenia takie, że usłyszał na ulicy ukraiński, albo Ukrainiec stał przed nim w kolejce w Żabce i już ma ból dupy. Poznałem takich, których #!$%@? samo to że za dużo się mówi o Ukrainie i im to
  • Odpowiedz
@fizzly: nie wiem ja właśnie mam na odwrót mam gdzieś facetów i z kim chcą być ale ciągle słyszę "hurrrr duuurrrr polki zazdrosne o ukrianki "
Tym czasem większość polek ma wyjepane bo są zarobione praca obowiązkami siłka
Tak jakby w tych czasach posiadanie faceta to żaden flex bo przez równouprawnienie przecietna kobieta nie ma z nich za dużo pożytku
Nie rozumiem sensu bicia się o kolesia który i tak nie
  • Odpowiedz
@fizzly: no na pewno ostatnie co bym zrobiła w swoim życiu to bila się o faceta z którym wszystko płacimy na pół (bo rownouprawnienie) ale gotować i sprzątać muszę ja bo "łun nic nie umi" w wierz mi że większość kobiet w takich związkach jest bo się boi samotności
Jeszcze mi mózgu nie odjelo żeby się bic o faceta na którym więcej stracę niż zyskam
Nie będę sobie z inna kobieta
  • Odpowiedz
@Linnior88: no i okej, rozumiem, nikt cię do tego nie zmusza przecież :) ważne że ci dobrze tak jak sobie żyjesz. Tym bardziej chyba też nie rozumiesz tych czepialskich panienek...
  • Odpowiedz