Wpis z mikrobloga

@kimoz do mnie cały czas piszą. Był czas ze mniej mi ofert wysyłali ale się okazało ze jak na linkedin nie odpisujesz na wiadomości to tez niżej na liście się wyświetlasz rekruterom . Warto zatem im chociaż odpisać ze jesteś nie zainteresowany/na i zaraz kolejna się pojawi za 1-3 dni
@kimoz na to wyglada xD ja na pewno zauważyłam ze jest obecnie więcej ofert na priv na linkedin bez widełek płacowych. Przez kilka lat były tylko takie z widełkami albo sporadycznie bez nich. Teraz sytuacja jest odwrotna ;(
@kimoz: Tak, od maja stanowczo coś się ruszyło. Może po pierwszym kwartale jak projekt nie poszedł do przodu wiele firm zrozumiało, że jednak trzeba kogoś zatrudnić. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kimoz: 5lat expa.net +4 konsultant sql
certy i zrobione z glowa

Liczba ofert
32 - maj do dzis (więc idzie na rekord)
34 - kwiecień
17 - marzec
@Rufurege1 @slkt

A obecne wynagrodzenie #!$%@? tylko firma fajna i wygodna xD ale po wakacjach trzeba cos zmienić chyba że się jakiś overemployment uda do tego czasu
@kimoz: sam byłem ciekaw w sumie i wbrew temu co mówią responsywnosc na poziomie 90-95% i podobnie ze stawką jak nie podaja i się dopytam to w odpowiedzi jest. I w sumie też 90% ofert z lepszą stawka niż moja obecna (ale to akurat żaden wyczyn xD) tylko często też jakieś suport albo SQL dev albo jakieś gadanie z biznesem więc wywalone. No i ostatnio częściej onsite więc też szybko się