Wpis z mikrobloga

Chodząc do szkoły wagarowałem, nie uczyłem się, nie czytałem lektur (choć czytalem bardzo duzo), ale mimo wszystko miałem jakiś szacunek do wiedzy i autorytetu nauczycieli. Im jestem starszy tym ten szacunek maleje, a raczej przepadł wraz z wysłaniem własnych dzieci do szkoły. Pruski model szkolnictwa ma się dobrze, wszelkie wolne interpretacje i opinie dzieci są tłamszone jedynym słusznym zero-jedynkowym kluczem itd.

Dzisiaj wychowawczyni dzwoni, że w związku z tym że córka nie jedzie na szkolną wycieczkę, ma zapłacić za transport, bo kalkulacje były inne i teraz inne kaszojady będą musiały dopłacić po 2 zł xDDD oczywiście nie deklarowaliśmy wcześniej udziału

#szkola #zalesie #dzieci #rodzicielstwo #szkolnictwo
  • 18
za pare lat sie bedzie udzielac pod #przegryw badz #damskiprzegryw i produkowac zale jaka jest samotna i o #!$%@? chodzi na tym swiecie, brawo tatus


@Zulf: MUSISZ iść na każdą szkolną wycieczke bo będziesz PSZEGRYWEM rozumiesz, ROZUMIESZSZ? chcesz iść w tym czasie do przyjaciółek? nie, tylko wycieczka do muzeum mchów ziemi cieszyńskiej zrobi z ciebie wygrywa i gwarantuje zostanie dynamiczniakiem, tylko hasztag wygryw, ROZUMIEESZZ??!11
Pobierz nicspecjalnego - >za pare lat sie bedzie udzielac pod #przegryw badz #damskiprzegryw ...
źródło: 1
@nicspecjalnego: Imo cringe, że niby dopiero teraz zaczynasz dostrzegać, że coś nie tak, chyba nie możesz się pochawalić krytycznym myśleniem xDD

Szacunek (albo coś innego nie lubie tego słowa, bo dla osoby świadomej mojego pokroju wiem, że to słowo nie ma żadnego znaczenia w oparciu o rzeczywistość) to coś co obrazują kogoś czyny, a nie stanowisko, tytuł, jakieś założenia. Możesz z założenia podchodzić do kogoś neutralnie, ale jeśli jesteś krytycznie myślącym
za pare lat sie bedzie udzielac pod #przegryw badz #damskiprzegryw i produkowac zale jaka jest samotna i o #!$%@? chodzi na tym swiecie


@Zulf: Bo jako dziecko nie pojechała na jedną jednodniową wycieczkę? xD O kurcze, przypomniało mi się, że w liceum nie pojechałam na trzydniową wycieczkę do Zakopanego, bo mnie nie było stać, to stąd się wzięły moje problemy z nawiązywaniem znajomości, nieważne, że już od dziecka sobie z tym
Dzisiaj wychowawczyni dzwoni, że w związku z tym że córka nie jedzie na szkolną wycieczkę, ma zapłacić za transport, bo kalkulacje były inne i teraz inne kaszojady będą musiały dopłacić po 2 zł xDDD oczywiście nie deklarowaliśmy wcześniej udziału


@nicspecjalnego: XDDD i potem się dziwią że ludzie nie szanują nauczycieli i porównują ich do kasjerów z biedronki
Dzisiaj wychowawczyni dzwoni, że w związku z tym że córka nie jedzie na szkolną wycieczkę, ma zapłacić za transport, bo kalkulacje były inne i teraz inne kaszojady będą musiały dopłacić po 2 zł xDDD oczywiście nie deklarowaliśmy wcześniej udziału


@nicspecjalnego: Ja tu widzę inny problem, niż szkolnictwo czy nauczyciele... masz po prostu porąbaną nauczycielkę, przecież to jest jakiś żart.