Wpis z mikrobloga

158 290,78 - 6,02 = 158 284,76

Spokojne 6 km dzisiaj. Mgliście trochę było i rześko. Miło się biegło.

Nosicie jakieś rzeczy przy sobie podczas biegania? Jeśli tak w to w czym? Ja ostatnio biegam z saszetką, w której trzymam klucze, chusteczki, telefon i smycz, żeby w razie czego przypiąć psa, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie. Muszę sobie poszukać jakichś spodenek z kieszeniami zamykanymi na suwak...

Tag do obserwowania moich postępów: #najwolniejszywykopekwsztafecie

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Pobierz sedros - 158 290,78 - 6,02 = 158 284,76

Spokojne 6 km dzisiaj. Mgliście trochę było ...
źródło: 20230525
  • 5
@sedros zazwyczaj telefon dla muzyki i płatności oraz klucz do domu. wystarczają mi spodenki z kieszeniami właśnie - mam od Asicsa - spoko są. jak wybieganie to plecak trialowy z Decathlonu, z bukłakiem albo bez.
@sedros kupiłem ostatnio w decathlonie trailowe spodenki termoaktywne. mają wbudowany pas sięgający pod pępek i w nim mała kieszeń na zamek z przodu i większą, na telefon, z tyłu. do tego niezapinane sloty na płyny po całym obwodzie.

klucze oda na przód telefon na tył i w ogóle ich nie czuć w biegu. 120 zł chyba kosztowały.

wcześniej biegałem z nerką na pasie, ale te spodenki dużo lepsze. polecam
@yoda-komoda: Biegam po odludziach, a pies jest na tyle spokojny i posłuszny, że nie trzymam go na smyczy. Biorę ją tylko po to, żeby przypiąć go w momencie gdy ktoś idzie, bo nie chcę, żeby ktoś się go obawiał - sam nienawidzę jak ktoś mi tłumaczy, że "spokojnie, on nie gryzie" i staram się sam innym problemów swoim psem nie robić. Od listopada, od kiedy biegam, smyczy użyłem chyba 3 razy...