Wpis z mikrobloga

#zuzel

Miedziński nie odpuszcza i z dumą chce powalczyć w tegorocznej edycji złotego dzwona ( btw gdzie jest tabelka na ten sezon, czyżby @Komisarz_Ryba odpuścił prowadzenie tak elitarnego i szacownego rankingu z wieloletnią tradycją?) w barwach unii Leszno.
Swoją drogą nieco mnie dziwi że o wypożyczanie z Bydgoszczy nie pokusił się ani Grudziądz ani Krosno, czy nawet Gorzów.
Wiadomo z formą i głową jego i nie mam tu na myśli jego urazu z zeszłego roku, zwłaszcza ostatnio nie było dobrze, ale to jest jedyny wolny zawodnik który jak zaskoczy daje możliwość zdobycia tych 5-8 punktów na mecz, a to może zdecydować kto w tym roku spadnie, a kto zostanie w lidze.

Jaka będzie forma miedziaka

  • Git majonez będzie odrodzenie i przywożone komplet 7.4% (5)
  • Będzie dobrze 8-10 pkt 5.9% (4)
  • Będzie umiarkowanie dobrze 5-8 19.1% (13)
  • Słabo do 4 pkt 13.2% (9)
  • Będzie jeździł jak nadgarstek w Toruniu w 2019 rok 5.9% (4)
  • wieczne wypadki z jego udziałem, w rywali 20.6% (14)
  • Będzie obijał się, ale nie będzie krzywdzić rywali 2.9% (2)
  • Po starcie w 1-3 meczu znów potężnie się rozwali. 25.0% (17)

Oddanych głosów: 68

  • 8
@sEB-q: a ja mimo wszystko jestem pod wrażeniem jego uporu. Ja raczej na jego miejscu raczej już nie wsiadłbym na motocykl, jeśli chciałby nadal żyć żużelem i żyć tym sportem to tank zasłużony dla klubu wychowanek na bank dostałby jakąś fuchę z Apatora.
@sindram: Dokładnie, ale w obecnych czasach często mylimy upór z brakiem rozwagi. Tum bardziej że w jego przypadku nie był to pierwszy taki dzwon nawet w tamtym sezonie. Więc to nie kwesta czy coś się stanie , tylko kiedy ...
@sindram: #!$%@? to już jest mylenie odwagi z odważnikiem i o ile naprawdę mocno się przejąłem i bardzo mu kibicowałem w dochodzeniu do zdrowia i planach na koniec kariery, tak teraz czuję że po kolejnym dzwonie powiem tylko "a nie mówiłem" i już się nawet nie zmartwię tą walką o życie.
przykre że nikt nie jest w stanie go powstrzymać