Wpis z mikrobloga

No dobrze, to mówi pani że Kaczyński nas chroni bo zamknął lasy. Też jestem tego zdania.
Teraz zdejmie pani maseczke na której zostają bakterie koronawirusa a ja następnie pobiorę wymaz z nosa wsadzając go na tyle głęboko aby nie przebić bębenków w uszach.

O widzi pani, nie bolało tak mocno, a skuteczność testu to 50%.

Jeszcze tylko dwa tygodnie.

#nostalgia #staredobreczasy #koronawirus
Pobierz Zarzutkkake - No dobrze, to mówi pani że Kaczyński nas chroni bo zamknął lasy. Też je...
źródło: temp_file.png2068376028871364350
  • 16
@Lipathor ja sobie kpiny robię. Jestem w tej garstce osób, które myślą. Bo jeśli dwudawkowa szczepionka ma pomóc a paszport miał być ważny rok to już mi lampka sie zapaliła. Bezobjawowa choroba? Zamykane lasy i sklepy meblowe?
Nigdy nie dałem sobie wsadzić tego patyczka a kiedy mojemu synowi chciano pobrać wymaz to pielęgniarce oświadczyłem, że jeśli wsadzi mu patyczek w nos to ja wsadze jej go w dupę. Więc sie okazało, że
@Lipathor: @PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne Przecież OP ma rację mimo, że od zawsze trolluje. xD Pochwalcie się ile dawek i ile razy wam grzebali w nosie oraz siedzieliście w kwarantannach/izolacjach? Bo ja ani razu, chory się nigdzie nie zgłaszałem i żyłem jak zawsze jak każdy normalny człowiek. xD Tylko debile stali godzinami po jakiś wymaz aby później siedzieć miesiąc w domu i konował zgarnął dodatek covidowy. xD Jak zachorowałeś bo ludzie powszechnie chodzili z
@Pieniek1991 nie no inteligentni sie szczepili żeby nie robić tu drugiego bergamo. Przecież ludzie umierali. Nawet ziomek przeginał z alkoholem to mu przyczyne wpisali jako covid xd

Nauczyciele też nie lepsi, przyjęli jednodawkowego dżonsona i dalej mieli pozytywne testy więc sie izolowali i nie widzieli w tym nic złego. Nauczyciel powinien dawać przykład inteligencji a to nic innego jak pęd owczy.
nie no inteligentni sie szczepili żeby nie robić tu drugiego bergamo. Przecież ludzie umierali. Nawet ziomek przeginał z alkoholem to mu przyczyne wpisali jako covid xd


@Zarzutkkake: Najbardziej tego wirusa bali się ci co kupowali fajki i alkohol. xD Sam pamiętam sporo takich sytuacji, baba/chłop często ulani, kupują fajki i/lub alkohol ale w szmacie i patrzą krzywo albo plują się bo ktoś nie ma szmaty albo stoi za blisko. xD Mistrzami
@Pieniek1991 mnie to najbardziej rozbawiło, jak matka moich dzieci chcąc im zepsuć ferie ze mną zgłosiła ich na kwarantanne. Ja dałem syna do przedszkola a telefon miałem o 15:40 z sanepidu. Kwarantanna została nałożona od godziny 16:00, czyli do 16:00 nie zarażał nikogo. Jeszcze żądała abym podał pesel xd. Odparłem jej tylko, że nie mam pewności, że rozmawiam z sanepidem, ona tak na prawde nie wie z kim rozmawia a mogę być
@Zarzutkkake I słusznie, do dzisiaj mam ubaw z debili co siedzieli zamknięci w domu bo na Librusie ktoś napisał albo zadzwonił i powiedział sanepid i że kwarantanna. xD Chcą się w to bawić to ma być oficjalne pismo, zresztą prawnie z tego co wiem tak jest właśnie zapisane że tylko oficjalne pismo. Covidianie robili fikoły że sanepid by nie dał rady wysyłać pism jakby to kogoś obchodziło. xD Nie dają rady to
@Zarzutkkake:

Ja się skapnąłem, że to lipa jak kłamali w TV, że granice pozamykane, kontrole, kwarantanny... Chyba ze 2 miesiące tak było, a później żywego ducha na przejściach granicznych. A w TV cały czas materiały z tych dwóch miesięcy pokazywane jako aktualne.
I moi rodzice 70+ i 80+ mieli to jeszcze w 2020 i ojciec był taki chory, że jeden dzień poleżał w łóżku, a mama nic.
@Lipathor A dla mnie lekkie przeziębienie + sporadyczna senność i sporą utrata pamięci na 3 tygodnie. Jako od lat nieleczony astmatyk miałem jebitny kaszel a że to sierpień był i upały to codziennie kaszlałem jak gruźlik xD na dworzu i w sklepach. xD
@Lipathor: Nic nie badałem. Robię zdalnie i od października 2015 u POZ nie byłem i nie planuje, jedynie dentystę i okulistę odwiedzam jak muszę. A wiesz co jest najlepsze? Że cały 2020 i 2021 żyłem normalnie i jak chorowałem na przeziębienia czy grypę żołądkową to się nie zgłaszałem aby się nie zamknąć w domu. Nie wiem czy któreś z tego to był covid czy nie i już się nie dowiem. Przez