Wpis z mikrobloga

#twitter #wojna #przemysleniazdupy

Ciekawa w sumie sprawa. Wpis o tragicznej śmierci 19-letniego żołnierza z Ukrainy. Poległ broniąc ojczyzny przed inwazją ze strony zbrodniczej nacji, która radośnie dokonuje ludobójstwa, torturuje, morduje, kradnie i gwałci. Broni swoich rodaków przed okrutnymi sadystami, którzy ze swoich "wyczynów" są wręcz dumni.
No i jakie są komentarze na Twitterze?
Niemal wyłącznie pełne współczucia, troski i wsparcia, co podpowiada najbardziej podstawowe poczucie moralności?
Nie, masa śmiecia ludzkiego z całego świata wesoło go szkaluje.

I teraz zastanawiam się - czy aby na pewno jako społeczeństwo powinniśmy tolerować taki ekstremalny poziom zezwierzęcenia? Widać go zresztą na wykopie, gdzie sporo ludzi cieszy mordę, gdy Ukraińcy giną, a m0skale odnoszą jakiekolwiek sukcesy.
To jest chyba najbardziej jednoznaczna, prosta w ocenie wojna od naprawdę dawna. Zaatakowano kraj już w 2014, zaatakowano na pełną skalę w 2022, od samego początku był to atak zbrodniczy i podły (zestrzelono choćby samolot pasażerski i kłamano i mataczono ile wlezie, bo nawet w tak oczywistej sprawie m0skal nie wydusi z siebie słowa prawdy) ale ubiegły rok przyniósł nowe poziomy podłości. Grożono całemu światu bronią atomową. Nawoływano w rosyjskich mediach do ludobójstwa nie tylko Ukraińców, ale i całego zachodu. Dokonywano aktów okrucieństwa tak strasznych, że nigdy nie wymarzę ich z pamięci.
I co? I nadal są wykopki, które temu przyklaskują.
Ba, sam dostałem 6 miesięcy bana za napisanie paru fanom moskiewskich neonazioli, co o nich myślę - co akurat nie dziwi, moderacja nie używa tu mózgu już w ogóle.
  • 12
@Pantokrator: Onuce, boty i szury istnieją i są bardziej aktywni niż normalni ludzie. Ludzi takich jak panasiuk powinno się zamykać to może by w końcu sie nauczyli hamować mordę.
Najbardziej to się boję co by się stało jakby Chińczycy uruchomili taką maszynę propagandową jaką ma r0sja. Ich jest 10 więcej niż kacapów i mają 10x więcej kasy, wyobraź sobie ten tag z 10-cioma grooverami, aquamenami, razimuchinami i innymi debilami. Pro-Chińskie posty
@malronos: Co z tobą jest nie tak, że wypisujesz takie bzdury?
Tak samo Polska najechała Niemcy w 1939, a Finowie zaatakowali ZSRR XD
Skąd wiem jak było? Bo to temat opracowany przez tysiące specjalistów, sam znam Ukraińców, moja rodzina jeździła sporo na Ukrainę i mamy mniej więcej rozeznanie, jak to wyglądało.

No i kiedy Ukraina niby "szturchała grubasa"? Masz na to jakieś dowody?
Prawda jest taka, że rosja im otruła czołowego
@betonoweczolo: Wyleciałem z Reddita na amen, bo napisałem, że po pogrzebaniu r0sji, będzie trzeba pogrzebać Chiny, Indie i Brazylię, czyli klub fanów ludobójstwa. Czemu? Bo "groziłem przemocą" tym państwom. Skosy mają sprawnie działającą agenturę już teraz. No i niestety, ale bez zdecydowanych działań, problem będzie narastał, ale mam nadzieję, że jak zacznie sie coś dziać na linii chiny - cywilizacja zachodnia, to po prostu odetnie się ich od internetu w jakiś
@Pantokrator ale ja nie mówię, że nie, swoje też słyszałem przed wojną od Ukraińców z pracy. Były na/w Ukrainie miejsca gdzie za mówienie po rosyjsku można było nieźle zarobić.

Dla mnie sytuacja nie jest zerojedynkowa. Nie usprawiedliwiam zbrodni kacapskich, tylko uważam, że podstawy do konfliktu były.
Były na/w Ukrainie miejsca gdzie za mówienie po rosyjsku można było nieźle zarobić.


@malronos: No po 2014 to naprawdę zaskoczenie, że się im nastawienie do wszystkiego co moskiewskie zepsuło. No po prostu NIESAMOWITE.
Realia są takie, że masa ludzi walczących teraz z moskalami to ludność "rosyjskojęzyczna". Bo te "represje" to ruskie bzdety w ogromnej większości. Za to moskiewska napaść to bolesny fakt.

Sytuacja jest tak zerojedynkowa, że bardziej zerojedynkowe jest chyba
@malronos: No to jak ktoś sobie znalazł gównopretekst, to sytuacja nadal jest zerojedynkowa. No chyba, że uważamy, że ruska propaganda jest legitna. W takim wypadku w jedną łapę wóda, w drugą saperka i lecimy w waciaku i z obsraną dupą na ukraiński KM krzycząc "GOOOOOIDAAAAAAA" XD
No i jakie są komentarze na Twitterze?


@Pantokrator: na Twitterze za treści wojennej w 90? 95? proc. generowane są przez ruskie boty, i tak było od początku wojny,
teraz sobie dodajmy do tego zwykłych ludzi zmanipulowanych po roku i wychodzi, że tam w 97? 98? proc. będzie ruska narracja
Może ukraina to taki patus co szturchał grubasa


@malronos:

Jak chcesz się bawić w analogie to prędzej Rosja to ojciec pijak co #!$%@? łazi po podwórku z siekierą i drze mordę, że wszystkich pozabija. Przechlał sprzęty domowe, okna powybijał, nasrał w przedpokoju i próbuje synowi zabrać pieniądze zarobione w kołchozie na ciężkim #!$%@?.