Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich Mirków. Lvl 27 here. Za 3 miesiące mam wesele i zapowiada się kolejne bez dziewczyny. Najbliżsi wywierają na mnie presję i ciągle słyszę: „co ludzie pomyślą”; „ciągle sam chodzi”; „weź ty se znajdź wreszcie kogoś” itp. W związku z tym, pomyślałem że tinder to chyba ostatnia deska ratunku. Jak myślicie instalować to czy szkoda nerwów? W ostateczności biorę pod uwagę jeszcze zapisanie się na jakieś zajęcia fitness co dużo #rozowepaski chodzi xD Poratujta Mirki co robić, bo wzrost jest, wygląd większy niż 5.5 jest (xd), a baby brak…

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #szaramyszkadlaanonka #
  • 16
@Blackol12 Tinder czy inne tego typu apki to loteria. Wszystko zależy od ludzi na jakich trafisz, ale w większości przypadków raczej nikt interesujący się nie trafia. Ja ze 4 miechy temu poznałem kobitkę na Badoo, pisaliśmy sobie, zaczęliśmy się spotykać, teraz powiedzmy, że jesteśmy w jakimś tam związku (wiadomo po tak krótkim czasie wstyd to nawet związkiem nazywać). Za tydzień jedziemy sobie na mini wakacje w góry, gdzie to jeszcze ona chce
Nigdy nie zrozumiem sensu szukania sobie partnera/partnerki specjalnie na wesele xD co to za #!$%@? podejście w ogóle, "bo co ludzie pomyślom" - no nie wiem, pomyślą, że akurat ktoś jest singlem/singielką?


@PawlaczBorzy: Bo w Polsce a szczególnie w pokoleniu lat 60-80 mamy mentalność singiel = przegryw.