Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ca_millo: Prawda jest taka, że nie da się trwale powiększyć tego organu. Kwas hialuronowy rozłoży się po jakimś czasie, tkanka tłuszczowa może się zredukować (poza tym prącie to nie jest dobre miejsce na tkankę tłuszczową, nie wiem kto wpadł na ten pomysł, ale normalny nie był). Poczytaj sobie rzetelne źródła informacji najlepiej, bo od Googla to co najwyżej się dowiesz, że swędząca dupa, to objaw raka pięty.
@Ca_millo ja sobie usta powiększam kwasem hialuronowym co kilka miesięcy i wg mnie słabo się nadaje to na Wacka bo ten kwas jest miękki - tzn usta są miękkie. No i wiadomo, zabieg trzeba powtarzać bo kwas się wchłania. Ja płacę 800 zł za 1ml w Lublinie.
  • 0
@betonowa_klata: Czytałem o tej miękkości i że siusiak może stracić na twardości, czyli nieco słabsza erekcja. Tu też cena zależy od ml, zabiegi są od 3 do 6 tysięcy mniej więcej i tak samo trzeba powtarzać co roku/dwa.
  • 0
@betonowa_klata: No właśnie nie mam, nawet na jeden zabieg nie mam. Zastanawiam się na przyszłość, że może warto pojechać robić do Hansa czy Holandii i zbierać na to. I tak nie mam żadnych celów w życiu i marzeń.
@Ca_millo Ten kwas to gówno srogie tak szczerze, nieironicznie już lepsza pompka do khutasa albo rozciąganie
I nie słuchaj beciaków że 13-15cm to gut malina bo po pierwsze kobiety mają różną głębokość pochwy a po drugie rozmiar ma ogromne znaczenie wizualne
@Ca_millo: brzmi jak proszenie się o kłopoty. Jak im zabieg nie wyjdzie to zostaniesz z flakiem do końca życia. Chyba lepszym pomysłem byłby piercing albo podskórne wszczepy (można zrobić tak, żeby benis miał wypustki).