Wpis z mikrobloga

Mirki, wiem, że ile głów tyle opinii, ale... Spodobało mi się mieszkanie na ostatnim piętrze (3 piętra), lecz sypialnia sąsiaduje bezpośrednio z windą. Deweloper zapewnia, że ściana w tym miejscu jest jak to ujął podwójna. Oczywiście blok na ta chwile jeszcze nie istnieje, więc nic nie sprawdzę. Więc pytanie - czy jest jakaś szansa, że nie będzie tego słychac? Moze ktoś ma taką samą sytuację i się wypowie.
#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #budownictwo
  • 6
@macieyy: Mam taką sytuację, choć na przedostanim piętrze. Też się tego obawiałem. Szyb windy jest osobny i oddylatowany od konstrukcji budynku. Windę słyszę jedynie jak się postaram - ale przez drzwi wejściowe do mieszkania. W sypialni, która graniczy z szybem, nie słychać absolutnie niczego.

U Ciebie może jednak być jeszcze inna kwestia, bo na ostatnim piętrze zwykle jest większa szansa na słyszenie samych mechanizmów windy umieszczonych na szczycie szybu.
więc nic nie sprawdzę.


@macieyy: a co to za patodeweloperka która buduje bez projektu? normalnie projekt jest zawsze do wgladu

sypialnia sąsiaduje bezpośrednio z windą


@macieyy: jak z winda? to tam nie ma nawet szybu windowego?

czy jest jakaś szansa, że nie będzie tego słychac?


@macieyy: zalezy co tam wstawia, jesli cichobiezne to to beda nieslyszalne
@macieyy: mieszkałem w takim jedną dobę i się wyniosłem, deweloper mostostal. w nocy łomot był nie do wytrzymania(dźwięk jakby winda obijała się o ściany xD), i było wprost słychać że leci przez ścianę w sypialni a nie z korytarza