Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Chcę zmienić pracę, ponieważ aktualna nie sprawia mi satysfakcji i z racji zmian w strukturze mniej mi odpowiada, złożyłem CV do korporacji IT, a że ma mam tam znajomości to miałem nieoficjalną rozmowę z osobą wyżej ustawioną, żeby się poznać. Rozmowa trochę trwała, finalnie osoba ta powiedziała że jest zadowolona z mojej wiedzy i nawyków, i mam spodziewać się telefonu z działu HR żeby przejść oficjalną rekrutację. Mijają blisko 3 tygodnie, żadnego telefonu nie dostałem. Nie zależy mi aż tak bardzo, więc nie mam zamiaru się prosić żeby mnie zaprosili, raczej skoro szukają pracownika to wypada się postarać. Co byście zrobili? Przypomnieć się osobie z którą rozmawiałem, czy olać temat i januszo-korporację, i żyć w obozie pracy? #praca #it



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 3
@mirko_anonim:

a że ma mam tam znajomości to miałem nieoficjalną rozmowę z osobą wyżej ustawioną, żeby się poznać.

Mijają blisko 3 tygodnie, żadnego telefonu nie dostałem.


Dobrze, poczuj ból szarego człowieka bez znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś taki niecierpliwy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim zadzwoń i powiedz że w zasadzie Ci nie zależy tak tylko chciałeś z kimś zagadać bo od 3 tygodni nie masz do kogo zagadać, a tak przy okazji czy już rozpatrzyli Twoją doskonałą kandydaturę.