Wpis z mikrobloga

@AntyKuc: Bekowicz to XD a sama akcja wbicia 40-letniego faceta na akademiki z browcami cringe'owa, ale jeśli inne oskarżenia Ośrodka są równie mocno ubogacone narracyjnie (WDARŁ SIĘ, BEŁKOTAŁ), to trudno będzie mi brać na poważnie jakiekolwiek ich zgłoszenia.

Akcja zasługuje co najwyżej na uśmiech politowania a tutaj zdjęcie z opisem próbuje budować wrażenie, jakby koleś był co najmniej groźnym przestępcą.
@AntyKuc: na początku jak czytalem tego screen to sie #!$%@?, bo ci faszyści są i tak "nieuchwytni przez polskie prawo" i gówno można im zrobić, ale na końcu to sie okazał być cytat maji stasko XD Od razu sie ucieszylem, bo ona akurat jest uchwytna przez polskie instytucje oraz w dodatku ma pieniążki i to bardzo dużo pieniążków. Po tym jak ostatnio ta ohydna mizoandrtka sprzedała swoje wszystkie ideały będzie miała
@siadatajta: chyba straciłem wątek... Czyli wychodzi na to, że sprawa faktycznie się wydarzyła (tzn poseł był na miejscu, nie wiadomo do końca jak wyglądało jego zachowanie gdy nie kręcił).
Dlatego nadal nie rozumiem dlaczego nazywasz to bredniami?
@AntyKuc:
Przecież ten Berkowicz pisał z 4-5 lat temu do mojej ówczesnej dziewczyny na insta (ponad 90k obserwujących) i namawiał ją na spotkanie. Miało to miejsce raz na samym początku naszego związku i potem z rok później. Gdy mu pisała, że jest zajęta, to mu jakoś wybitnie nie przeszkadzało i mimo wszystko proponował wyjście na kawę ;)