Wpis z mikrobloga

@Ivan_Sekal: Powinni skupić się na platformie która umożliwia robienie patolajtów. Gdyby groziły im kary finansowe, to taka jutuba szybko by znalazła narzędzia aby weryfikować co jest patologią. Nie będzie też szukania luk w przepisach, bo yt nie będzie zastanawiała się czy jest to jakaś dziura w prawie, tylko dla bezpieczeństwa po prostu da bana i wykasuje materiały. Teraz to mają gdzieś. Ludzie zgłaszają, a im to zwisa bo po co mieliby
@Ivan_Sekal: no tak. Na spektakularne zatrzymania wszystkich tych nierobów nie ma co liczyć. Ale jak to z patologią, czy tam osobami ograniczonymi umysłowo bywa, prędzej czy później alkohol i narkotyki za mocno uderzą w tętnice. No a wykop zawsze trzyma rękę na pulsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Querly96: a nie jest tak ze podlega pod to gdzie jest zarejestrowany? Nie wiem skojarzylo mi sie z polskimi stronami neonazistowskimi ktore byly rejestrowane w meksyku i gowno moglo panstwo zrobic a propos propagowania systemow totalitarnych.
@Ivan_Sekal: To chyba bardziej skomplikowane. Nie znam się aż tak na kwestiach prawnych, ale google ma zarejestrowaną spółkę w PL. Pewnie chodzi o to gdzie stoją serwery YT. Tak czy inaczej myślę że dałoby radę ogarnąć to prawnie.
@Meserole: Czyli jak w PL jest wprowadzane jakieś prawo, ale jesteś zagranicznym gigantem, to w sumie możesz sobie to olewać bo i tak nikt nie odważy się do ciebie przyczepić ? Chyba
@Querly96: no wlasnie to jest skomplikowane i tez nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to dziala. Tak samo czy jak taki major nadawal by np z Niemiec to wtedy przeciez obowiazywaloby go niemieckie prawo gdzie nie ma takiej ustawy. I tez jak to by wygladalo? Czy np tresci bylyby "niedostepne w twoim kraju" zobaczymy jak ta ustawa wyglada i wszystko sie wyjasni.