Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@CherenkowP: ślepy jesteś czy udajesz? krzyż hitlerowski + czerwono czarne barwy (tak dla Ciebie to na pewno ten ukrainiec nie zna tej symboliki i na pewno nie wie co to oznaczało w tamtych latach) strugaj debila gdzieś indziej
via Wykop
  • 0
@Cykaczu: Jestem Polakiem i wypraszam sobie porównania do innej narodowości (może Ty jakieś hrywny dostajesz za wypisywanie bzdur)
@RDiP: Co mnie obchodzą jakieś randomy? Łatwo też można znaleźć zdjęcia neonazistów z kacapstanu. ruskie też może potrzebują denazyfikacji. Problem byłby, gdyby nazizm lub jego elementy były w jakikolwiek sposób usankcjonowane prawnie, obecne w państwowych instytucjach, w wykładni prawa. No w czymkolwiek co charakteryzuje PAŃSTWO i jego ustrój. Kilku gości macha łapą i ma tatuaże, no to dobry powód do wojny, na pewno.
@ZenonArciszewski3127: nie stawiam
Tylko radzę towarzyszowi z olgino żeby lepiej dobrał wektor ataku xd bardziej odpowiednio dobierając go do polskiej pamieci historycznej.
Z ich perspektywy taka informacja jest bardzo praktyczna i ma sens, nie wartościuję dwóch totalitaryzmów w sensie aksjologicznym
Męczą się na tym wypoku wiec pomagam bo mi ich szkoda xd