Wpis z mikrobloga

Wczoraj sporo osób wątpiło, że postrzelenie w głowę uczestniczki Marszu Równości w Olsztynie w ostatni weekend było prawdą, oto oświadczenie policji:

W sobotę (20.05.2023) około godz. 17:00 oficer dyżurny KMP w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na ul. Gałczyńskiego. Z relacji 21-latki wynikało, że idąc wraz z koleżanką chodnikiem, w pewnym momencie usłyszała hałas, a następnie poczuła silny ból głowy i zorientowała się, że została zraniona. Nie wiedziała, co się stało i co było tego przyczyną. W pobliżu nie było żadnych innych osób, oprócz jej koleżanki. Po chwili kobieta została zabrana do szpitala. Jak się okazało 21-latka prawdopodobnie została zraniona za pomocą wiatrówki przez nieznaną osobę — informuje nas mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie — Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia oraz dotarcie do jego sprawcy. W tej sprawie zostało przyjęte zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, przesłuchani zostali świadkowie, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, sprawdzane są zapisy z kamer monitoringów, zabezpieczony został także śrut pochodzący najprawdopodobniej z wiatrówki. W tej sprawie prowadzone są czynności w kierunku spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu. Jest to przestępstwo zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Należy także pamiętać, że na każdym etapie prowadzonego postępowania kwalifikacja czynu może ulec zmianie — tłumaczy mł. asp. Jurkun.


Policjanci podkreślają, że do zdarzenia doszło kilka godzin po zakończeniu marszu i w innym miejscu, niż ten się odbywał, dlatego aktualnie nie łączą ze sobą tych zdarzeń.


— Zwracamy się z apelem do osób, które mogły być świadkami zdarzenia, do którego doszło przy ulicy Gałczyńskiego w Olsztynie. Wszelkie informacje w tej sprawie można kierować do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie osobiście, telefonicznie lub mailowo — dodaje policjant.


https://gazetaolsztynska.pl/936257,Uczestniczka-marszu-rownosci-w-Olsztynie-zostala-postrzelona-z-wiatrowki-w-glowe-Sprawca-moze-spedzic-w-wiezieniu-nawet-5-lat.html

#lgbt #olsztyn #kryminalne #neuropa #bekazprawakow #marszrownosci
R187 - Wczoraj sporo osób wątpiło, że postrzelenie w głowę  uczestniczki Marszu Równo...

źródło: projekt-bez-nazwy-4-992806

Pobierz
  • 64
Policjanci podkreślają, że do zdarzenia doszło kilka godzin po zakończeniu marszu i w innym miejscu, niż ten się odbywał, dlatego aktualnie nie łączą ze sobą tych zdarzeń.


@R187: Dlaczego #bekazprawakow? Dlaczego nie ma zdjęć postrzelonej kobiety.

Poza tym, jak na razie to wszystko to tylko domysły. I dlatego jest łączony marsz z tym zdarzeniem, jak to było kilka godzin po marszu. Ehh, jak zwykle manipulacje oraz domysły.
via Wykop
  • 15
Dlaczego #bekazprawakow?


@Mr_3nKi_: Bo wczoraj go oni zarzucali, że to kłamstwo

Dlaczego nie ma zdjęć postrzelonej kobiety.


Może ceni sobie swoją prywatność i anonimowość i nie chce zostać gwiazdą internetu albo boi się, że jak jej twarz będzie w mediach to ktoś inny znowu ją zaatakuje?

I dlatego jest łączony marsz z tym zdarzeniem, jak to było kilka godzin po marszu.


Gdy została zaatakowana niosła tęczową flagę.
@R187:

Wczoraj sporo osób wątpiło, że postrzelenie w głowę uczestniczki Marszu Równości w Olsztynie w ostatni weekend było prawdą


nikt nie wątpił, oni dobrze wiedzą że to prawda, tylko świadomie kłamstwami bronią bandyty który to zrobił, tak jak zawsze bronią prawackich pedofilów, gwałcicieli, morderców czy terrorystów

widać zresztą w komentarzach w tym znalezisku jak się z tego postrzelenia cieszą, to kolejny dowód że prawactwo to zło i powinno być zniszczone
Bo wczoraj go oni zarzucali, że to kłamstwo


@R187: to sie dopiero okaze. Jak na razie przyjeli zawiadomienie. Jak pojde i powiem ze strzeliles mi w oko z procy to tez przyjma zgloszenie.
już widziałem ten raport, thx. Nie wiem czemu dajesz "bekazprawaków" zamiast "zlewaków" skoro to ich poczynania powodują, że człowiek nie wierzy im słowom, ale mniejsza. Tak więc, jak widzimy, ktoś został rzeczywiście postrzelony ale jednocześnie jest napisane, że odbyło się to kilka godzin po marszu i w innym miejscu. Wrzutka tymczasem, próbowała powiązać incydent z marszem równości. Niestety okoliczności na to nie pozwalają i na dzisiaj jest to tylko domysł. Także
@McWozniak: to nie jest żaden fikoł, lol. Poczynania radykalniejszych środowisk lewicowych spowodowały, że po prostu nie daję wiary im słowom i potrzebuję dowodów. Przykład z Lempart wspomniany w komentarzu, inny z rzekomym wepchnięciem pod tramwaj, niesamowita zdolność do nainterpretowania wydarzeń i np nazwania gapienia się w autobusie gwałtem etc. Ja tego ograniczonego zaufania nie wziąłem z powietrza, nie jest formą uprzedzenia, tylko konsekwencją tego, że wiele razy w to co uwierzyłem,
via Wykop
  • 10
wiec twierdzisz ze policja pojechala na miejsce zdarzenia kilka godzin po homofobicznym ataku terrorystyczmym i znalazla ziarenko srutu?

No ciekawe.


@Kauabanga: Czytałeś co cytowałem?

W tej sprawie zostało przyjęte zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, przesłuchani zostali świadkowie, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, sprawdzane są zapisy z kamer monitoringów, zabezpieczony został także śrut pochodzący najprawdopodobniej z wiatrówki

Jeśli złapią sprawce - spoko, ale jak na razie to wszystko to tylko domysły.


@Mr_3nKi_:
@FOTEL:

nie jest żaden fikoł, lol. Poczynania radykalniejszych środowisk lewicowych spowodowały,


Sram Pam parampam, z góry zakładasz że dziewczyna nie została postrzelona bo Lempart coś tam coś tam. Ja nie mówię że masz od razu wierzyć w pierwszą wersję wydarzeń tylko mam bekę jak zakładasz z góry że to nie prawda, bo nie lubisz lewaków czy coś tam.
Sram Pam parampam, z góry zakładasz że dziewczyna nie została postrzelona bo Lempart coś tam coś tam


@McWozniak: aha no jak tylko tyle zrozumiałeś to spoko. Widzę, że niepotrzebnie się produkuję. Pozdrawiam.
@FOTEL: no taka prawda, ja widzę na wykopie setki manipulacji prawactwa, i do każdego nowego znaleziska podchodzę z chłodną głową i analizuje czy coś jest faktem czy manipulacją a nie z góry np zakładam że coś się nie wydarzyło bo prawak który ma 100+ informacji nieprawdziwych w wykopanych coś wstawił. Ty natomiast przychodzisz i z góry zakładasz że to się nie wydarzyło i z góry jest to #bekazlewactwa bo coś tam