Wpis z mikrobloga

Ciekawy trening ostatnio się wylosował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Box squaty a potem martwy ciąg z SSB na plecach na koniec trochę akesoriów i reverse hyper. Dwa pierwsze ćwiczenia robiłem pierwszy raz, więc i ciężar zachowawczy i forma mogłaby być lepsza.

Aktualnie skupiam się na tylnej taśmie/plecach. Siadów, oprócz tych boksów, w ogóle nie mam w planie, chcemy z trenerami jak najbardziej wzmocnić bój, który jest najsłabszy, czyli właśnie martwy ciąg. Teraz jest dużo czasu, więc można sobie pozwolić na różne niekonwencjonalne ćwiczenia.

#mikrokoksy #trojboj #silownia #latajacydywan
DywanTv - Ciekawy trening ostatnio się wylosował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Box squaty a potem mart...
  • 11
@Poemat: Żarty żartami, ale normalnie czuję na tym, jak bardzo to obciąża dokładnie ten odcinek, który mi puszcza w normalnym ciągu. niesamowicie łamie ten ssb, a normalna sztanga wymusza w miarę normalny ruch. Ja byłem bardzo sceptyczny do tego cwiczenia, ale powoli się przekonuję xD
@Poemat: Szefie, SSB używamy żeby wymusić większą pracę prostowników przez całą serię, łącznie z ustawianiem się do sztangi i przerwami między powtórzeniami. Nie robi tego ćwiczenia, bo takie się wylosowało, albo że wygląda głupio. Kuba ma specyficzny problem w martwym ciągu i dobieramy najlepsze możliwe narzędzie, żeby mu pomóc. Nie zrezygnujemy z najlepszego rozwiązania, tylko dlatego, że wygląda głupio dla osób z zewnątrz.

Nie bój się o Kubusia, jest w dobrych
wozniak_hubert - @Poemat: Szefie, SSB używamy żeby wymusić większą pracę prostowników...

źródło: Zrzut ekranu

Pobierz
@Poemat: Nie mam już się do czego odnieść. Nie uważam się za wybitnego fizjoterapeutę i mam świadomość swoich braków. Ciągle nad nimi pracuję. Jeśli uważasz że coś robię albo piszę niewłaściwie i masz inny pogląd lub wiedzę na dany temat to zawsze jestem otwarty na dyskusję. Wyśmiewanie i hejt mi nie przeszkadza i nie mam zamiaru na nic takiego odpowiadać. Ale jeśli piszesz takie rzeczy, to jakaś moja wypowiedź musiała Cię