Wpis z mikrobloga

Przeprosili za Katyń?


@walenty-merkel: ba, kilka lat temu Katyń Wajdy nawet leciał w ruskiej telewizji. A że teraz oficjalna linia ruskiej propagandy to znowu "Nic nie było, to sprawka Niemców, a tak w ogóle to pewnie ci oficerowie uciekli do Mandżurii"... no cóż.

Mnie w Polsce obraża ulica Łupaszki.


mnie też. I ani w jednym, ani w drugim przypadku nie czuję powodu, by udawać, że wszystko jest w porządku.
@nozyczkisieodezwa:

Wiedz kacperku, że nadal żyją ludzie którzy widzieli ludobójstwo


Co takiego zrobiłeś, oprócz zaśmiecania tagu przypominajkami o tej sprawie?

Działasz w jakimś stowarzyszeniu?
Wozisz pomoc dla Polonii w Ukrainie?
Chodzisz na wykłady poświęcone tym wydarzeniom?
Posprzątałeś koło chociaż 1 pomnika, albo marnego znicza postawiłeś?

Jestem na 100% że wszystkie odpowiedzi brzmią - nie.
@walenty-merkel: Łupaszka to nie pod tym tagiem. Jedno drugiego nie wyklucza.

@Kierowca-ufo Ogarnianie żarcia i materiałów szkolnych dla biednych Polskich rodzin na Litwie też się liczy, czy za mało dla Kacperka, żeby można było wspomnieć o naszych braciach ukraińcach? Wystarczająco dużo robiłem również z pomnikami radzieckimi które udało się pousuwać z niektórych miejsc w Warszawie. Teraz przyszedł czas na banderę. Przez tyle lat temat był przemilczany. Cieszy, że w końcu jest
@Kroomka: Przeważnie wymagam ciut wiecej o dyskutanta nad, czesto kłamliwe (jak o największych, polskich, siłach partyzanckich w Europie, które mogły być 6 w Europie a 7 w swiecie), notki neo-IPN.

Pojednaniw polsko-niemieckie postępuje, wbrew neogomułkowskim gównointernetom i PiS od 1953.

Polsko-ukraińskie, dzięki Rosji, gwałtownie przyspieszyło.

Rosyjskie przeprosiny odwołano w 2004.