Wpis z mikrobloga

@zouzosi: Twoje pytanie jest zbyt ogólne. Musisz sprecyzować pod jaki profil klienta jest inwestycja. W zależności od tego będziesz miał różne ROI. W każdym kraju da się znaleźć okazje.
@zouzosi: Jak największe ROI to imo Kanary, z racji na klimat sprzyjający całorocznej turystyce. Portugalska Madera zimą sporo chłodniejsza. Teneryfa bardziej ciekawa i urozmaicona niż Gran Canaria, obie wyspy są niestety drogie. Kontynentalna Hiszpania czy Portugalia w okresie jesienno zimowo, przedwiosennym chłodno, odczuwalnie to już w ogóle bo piździ. Ja bym uderzył w coś na Fuertaventurze jest sporo taniej a chętni na wynajem na bank się znajdą. Szczerze powiedziawszy nie wiem
@Dusk_Forest77 @zouzosi Mieszkam na tene, mam do czynienia z wakacyjnymi wynajmami duzych domow. Moim zdaniem kanary dają ci sezon przez caly rok,slabszym miesiacem masz tylko maj, pozniej juz wakacje, szczyt pazdziernik i tak leci ;) przez swieta nowy rok do maja. Jak wszedzie, wazna jest miejscowka gdzie masz taki dom, jak wyposażony, ile miejsc/ lozek do spania, kto ogarnia temat rezerwacji, opieka, sprzatanie itp. Sa domy gdzie masz nonstop oblozenie, sa gdzie
@nalogowiec Miesiac to krótki okres czasu i mimo tego ze bedzie bardziej goraco to poludnie wyspy, blizej do atrakcji. zalezy tez jakim budzetem dysponujesz, bo na mc to ceny bedziesz wial wysokie.
A co do miejscowki to nie wiem czy chcesz miec spokój i cisze, czy kurortowy gwar ;)
@zouzosi: Jeżeli temat dalej Cie interesuje to posprawdzaj nieruchomości na Sycylii, okolice Cefalu. Klientów premium z Polski tam nie brakuje. Z Polski dużo medialnych osób się tam pojawia od Stuhrów / Chajzerów po Figurę.