Wpis z mikrobloga

Klapek i jego skąpstwo jest już legendarne
Wyjście na miasto z budżetem 5$ przecież to aż głupio, jego towarzysze wyglądali na średnio zadowolonych z wizyty w khmer taste gdzie to bywają cały czas, później browar w promocji xD
Głupio by mi było tak łazić żeby tylko jak najmniej wydać, na bank klapek miał ze dwie cambodie w kieszeniach co by nie przepłacać u chciwych restauratorów tsz tsz

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
  • 11
@darki: mi było by wstyd włazi do sklepu okunciuran pokazuje półki okun i wyłazi.... Ludzie myślą biały coś kupi a ten chamsko kręci jeszcze. Bary z motorkami też zapraszają nagrywa łapami gestykuluje pokazuje i thanks ale dalej pokazuje. Kiedyś ktoś powinien mu tą kamerkę wyrwać #!$%@?ć mu za chamstwo i te okun okun w dupę wsadzić i dać nauczkę. Jak go już nie stać na drinka za 2-3usd to jest bieda
towarzysze wyglądali na średnio zadowolonych


@darki: coś mi się wydaje, że oni chcieli jechać na imprezę i kleszcz się podłączył, bo bez zgody Pana nie wolno opuszczać kurnika. Ewentualnie Klapek zaproponował wspólne wyjście, ale się okazało że musieliby jeszcze zapłacić dodatkowo za siebie i Kleszcza, to skończyło się tylko na zwiedzaniu. Pewnie myśleli, że to Karaluch im postawi wyjście.
@darki: klapek poszedł na miasto i nagrywa menu XDD. Ten boczek na początku "imprezy" też widać na bogato ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co by nie mówic. Prezes wiadomo jaki jest, ale przynajmniej tak nie dziaduje na gniotach. Przecież to jest koriozum. A te komentarze to sobie klapek chyba sam wypisuje. Przecież to widzi dziecko po jednym odcinku, że on cały czas kłamie.