Wpis z mikrobloga

Siema, jestem @Sarza01, chciałem wam wszystkim oznajmić, że shit testy istnieją.

Nie trzeba żadnej teorii do tego, wystarczy chłopski rozum i już. Nawet wasza matka robi wam shit testy, jeśli nie będziecie umieli ich odbić no to będziecie zawsze dostawać kary domowe, a jak będziecie odbijać shit testy to nie będziecie robić w domu nic! Tak to działa.

Źródła naukowe? Jakieś głupie teorie są niepotrzebne, wystarczy chłopski rozum no i każda dziewczyna robi wam shit testy, no mówię wam one istnieją.

A jak już bardzo chcecie wiedzieć skąd o nich wiem to o tutaj koleś dobrze mówi - widzicie? Shit testy istnieją, uczymy się ich odbijać, bo teoria jest nie potrzebna, musicie tylko wiedzieć że one istnieją i ćwiczyć praktycznie:

1. Zakładamy konto na podrywaj.org
2. Ćwiczymy w tym temacie https://www.podrywaj.org/forum/shit-testy-gimnastyka-umyslu-cz4

Dodatkowe materiały:

Tutaj macie video: https://www.youtube.com/watch?v=OXlcw3Aaj7o
Tutaj macie poradnik jak je odbijać: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/5933-shit-testy-%E2%80%93-odbijanie-i-wyprowadzanie-czyli-s%C5%82%C3%B3w-kilka-o-przeramowaniu-relacji-poradnik/

#redpill #blackpill #tinder #pua
P.....c - Siema, jestem @Sarza01, chciałem wam wszystkim oznajmić, że shit testy istn...
  • 60
@marcus777:

ST: myślisz, że jak jesteś przystojny to każda laskę możesz wyrwać ?
ST: Nudzę się przy Tobie.
ST: Dla Ciebie wszystko jest ważniejsze odemnie ...
ST : Nie mam nastroju na rozmowę z Tobą.
ST: "Nie lubię jak ktoś mnie dotyka w taki sposób" (dotykasz pleców)
@Pozytywny_gosc: wygrałeś mistrzu teorii. znasz całą teorie na temat kobiet. pewnie przeczytałeś każdy ten art. TO teraz klaunie weź tą wiedzę i coś z nią zrób. Bo ja nie potrzebowałem spędzić lat na reserchu o kobietach żeby jakąś zaliczyć. Ty nadal na tagu przegryw.

no ale nic to. ty wiesz lepiej. w teorii.
Bo ja nie potrzebowałem spędzić lat na reserchu o kobietach żeby jakąś zaliczyć.


@Sarza01: to tylko oznacza tyle, że nawet nie wiesz co działa na kobiety skoro twierdzisz że kobiet trzeba się "uczyć" czy "zdobywać"

Sam widzisz, masz wysoki wzrost i przychodzi ci wszystko łatwo. Więc nie dawaj swoich porad niskim i brzydkim facetom, bo nikt nie pytał.
@Sarza01:
https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill#A_man_having_the_.22correct.22_race.2C_height.2C_and_face_is_worth_millions_of_dollars_to_women
Mężczyzna o „właściwej” rasie, wzroście i twarzy jest wart dla kobiet miliony dolarów

Aby przybliżyć wartość rasy, wzrostu i atrakcyjności twarzy mężczyzny dla kobiet, badacze wykorzystują nowy zestaw danych uzyskany z internetowego serwisu randkowego. Ich analiza opierała się na szczegółowym zapisie atrybutów użytkowników witryny i ich wyszukiwań partnerów, co pozwoliło im oszacować specyfikacje preferencji każdego użytkownika, biorąc pod uwagę dużą liczbę cech partnerów.

Ich odkrycia obejmowały:

Białe i czarne
Wysokość
Wzrost mężczyzny określa jego pulę randek. Ponad 94% kobiet odrzuca mężczyzn za to, że są „zbyt niscy”
i
Stulp i in. (2013) wykorzystali próbę 5782 osób korzystających z szybkich randek z Ameryki Północnej, dokonując 128 104 wyborów w celu określenia preferencji dotyczących wzrostu partnera i wpływu wzrostu na tworzenie dopasowania. Okazało się, że kobiety najczęściej wybierały osobę, która była o 25 cm wyższa od siebie, podczas gdy mężczyźni najczęściej wybierali kobiety
Więc nie dawaj swoich porad niskim i brzydkim facetom, bo nikt nie pytał.


@Pozytywny_gosc: ale ja nie daje tobie żadnych rad klaunie, a za innych gości to się łaskawie nie wypowiadaj co? bo do autorytetu to ci bardzo daleko.

wiem że ciężar dowodu leży na mnie, ale nawet nie chce mi sie szukać i tak wystarczająco czasu na ciebie zmarnowałem.

zaczęło się od tego że sądzisz że kobiety myślą takimi kategoriami
Sarza01 - >Więc nie dawaj swoich porad niskim i brzydkim facetom, bo nikt nie pytał.
...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-23 113851

Pobierz
@Pozytywny_gosc: stary no przykro mi że jesteś niski, nic nie poradzę.

ale jestem pewien że znalazł byś sobie pannę, a blackpill to nie jest cała prawda objawiona - rozkład prawdopodobieństwa mówi Ci to coś? ludzie są różni w całym szerokim spektrum przypadków.

tylko tobie sie zwyczajnie nie chce. dla ciebie podrywanie to pajacowanie.
chciałbyś być chadem i żeby panny na ciebie leciały a ty sobie wybierasz nie? to by dopiero było
@Pozytywny_gosc: w calej tej filozofii chodzi o inteligencje emocjonalna, kobiety rzadko kalkulują. Jak umiesz ujezdzac fale roznych emocji to mozesz miec kazdą. Jak umiesz kobiete rozbawic, zawstydzic, podniecic i robisz to wszystko slowami to masz gadane po prostu. Jezyka mowionego mozna uzywac nie tylko do przekazywania informacji, dlatego ktos stworzyl teorie shittestu ale to kropla w morzu, jest tez power talk, insynuacje itp. To nie kobiety cie shittestuja, to zycie cie
zaczęło się od tego że sądzisz że kobiety myślą takimi kategoriami jak my i tak nas oceniają a to gówno prawda. Kobiety są dużo bardziej emocjonalne i jeśli potrafisz na tych emocjach grać to je zdobywasz. Tak to wygląda. Nie raz sie do laski nie odzywałem przez tydzień specjalnie. Tak jak one to robią. żeby później zrobić jej kolacje i ją zrobić na ostro. Musi być huśtawka emocji. szczególnie u młodych kobiet.